Mis muudab tegelikult "väikemehe" naiste silmis atraktiivseks? Värske uuring näitab, et proportsioonid loevad

 (69)
Mis muudab tegelikult "väikemehe" naiste silmis atraktiivseks? Värske uuring näitab, et proportsioonid loevad
Foto: Shutterstock

Suurus loeb, aga mitte nii palju nagu mehed arvavad, tõestas värske uuring.

Peenised on rohkem praktilised kui kaunid, aga see ei tähenda, et naisi ei kütkesta mõned rohkem kui teised. Värske uuring näitab, et mõned peenised on olenemata nende suurusest justkui kaunimad kui teised. Lihtsalt öeldes: mis muudab ühe peenise teistest atraktiivsemaks, on selle dimensioonid ja kuigi selget “täiusliku peenise mõõtu” me öelda ei saa, võib selle ümbermõõt olla olulisem kui inimesed mõistavad.

Naised ei ole nii nõudlikud

Üks on aga kindel: naised ei ole selle suhtes nii nõudlikud kui mehed paljude naiste omaduste suhtes ning dr Norma Ruppen-Greeffi läbi viidud uuringust selgus, et pigem häirib neid üleüldine jalgevahe välimus ja vohavad kubemekarvad, mitte nii väga see, milline mehe peenis tegelikult välja näeb.

Aga nagu ikka, meeldivad meile ilusad asjad ja kui meheau on õigetes proportsioonides, jääb see lihtsalt rohkem silma. Ja kuna näiteks peenise ümbermõõt loeb uuringu tulemuste järgi rohkem, kui selle pikkus, võivad paljud varem ebakindlust tundnud mehed kergemini hingata.

Miks ümbermõõt loeb?

Muide, füsioloogiliselt on neuroteadlase Nicole Prause’i sõnul loomulikum, et ümbermõõt on olulisem, sest vagiina ei ole väga tundlik kuumusele või vibratsioonile, aga nad on võimelised venima ja tajuma peenise suuruse erinevust jämeduse mõistes. Teised piirkonnad, nagu emakakael, mida stimuleerib pikem peenis, on vähem tundlikud.

Seotud lood:

Siiski eelistavad paljud naised, et peenis oleks samaaegselt nii kindla jämeduse kui ka pikkusega. Prause palus 75 naisel võrrelda 33 3-D prinditud kõvastunud peenise mudelit ja naisi köitsid kõige rohkem need peenised, mis olid pikemad ja proportsionaalselt sobiva ümbermõõduga, kui tegemist oleks olnud ühekordse seksuaalse partneriga, aga püsisuhtes eelistaksid nad, et meestel oleks keskmisest lühem ja jämedam peenis.

Huvitav oli ka see, et naiste meenutustes tundusid nähtud peenised hiljem pisemad kui need tegelikult olid. Seega, olenemata sellest, kui suur mõne mehe varustus on, ei ole võimalik garanteerida, mida ta pärast oma sõbrannadele räägib…

Muud omadused loevad rohkem kui mehe peenis

Oluline on ka välja tuua, et naised hindasid usaldusväärsust ja üleüldist atraktiivsust palju olulisemaks kui peenise suurust ning enamik nende eelistusi puudutasid ikkagi funktsionaalsust, mitte välimust. Heal partneril on kindlasti rohkem olulisi omadusi, kui nende varustus.

Allikas: Fatherly