Naine ei suuda otsustada: kas seksida temaga või mitte?

 (141)
Anna nõu!
Naine ei suuda otsustada: kas seksida temaga või mitte?
Pilt on illustreerivFoto: Tal Heres/Unsplash

"Olen (naisterahvana) sellises olukorras, kus oleme mehega kohtunud kaks nädalat, omavaheline sümpaatia on olemas ja jutt on ka seksile läinud," kirjutab üks naine Naisteka foorumis.

"Aga ainult jutt hetkel veel. Kokku saades oleme küll füüsiliselt lähedased, kuid intiimtsoonidest veel teineteist katsunud pole ja nii.

Kuna olen hullult kaua kuival olnud ja tunnen meeletut vajadust füüsilise läheduse, puudutuste ja seksi järele, siis ideepoolest võiks asi sinnani jõuda küll, kuid kuna ma kahtlustan, et tal on teises linnas ka keegi, kuid ta ei ütle mulle seda, siis ma ei tea mida teha. Just selles mõttes, et ma ei taha olla mingi number kaks naine kellelegi, kes isegi ei tunnista, et tal keegi on. Mulle väidab, et ei ole.

Samas olen üle aasta kuival olnud ja tunnen, et see juba sööb mind seest poolt, muudab närviliseks jne. Teisest küljest jällegi, ei taha kellelegi lihtsalt kepinukk olla ja et mind ära kasutataks. Ma lihtsalt mõtlen seda, et isegi, kui ma praegu seksingi temaga lihtsalt vajaduse rahuldamise pärast, siis äkki tulevikus tunnen end hoopis ise ärakasutatuna, rüvetatuna või muud säärast.

Mida teie sellises olukorras teeksite?"