Naine, pane tähele! Su mees armastab sind, kui ta pöörab seksi ajal tähelepanu nendele asjadele

 (15)
Naine, pane tähele! Su mees armastab sind, kui ta pöörab seksi ajal tähelepanu nendele asjadele
Foto: Dainis Graveris/Unsplash

Kellessegi armudes tekib meil ikka küsimus, kas nad tunnevad meie vastu sama. Enne, kui sa oma uue kallimaga tõsistest teemadest räägid, võid otsida vihjeid teie voodielust, sest kehakeel ju ei valeta!

Seksiekspert Irene Fehr kinnitab, et on kindlad märgid, mis vihjavad, kuidas su partner end tunneb. „Armudes oleme oma hormoonide ja kemikaalide kokteili mõju all, mis loob eufoorilise meeleolu ja tekitab intensiivse ja kõikehõlmava omavahelise tõmbe,“ selgitab Fehr. „Armunud inimesed käituvad voodis teisiti, kui need, kes on ainult seksi peal väljas.“

Ta on hetkes kohal ja sinuga avatud

See, kui voodipartner on sinuga ühenduses, hetkes kohal ja enesekindel, on märk armumisest. „Lähedust tunned sa sellest, kuidas ta sind puudutab või vaatab. Emotsionaalset avatust näitab see, kui ta räägib sulle, mida ta voodis soovib ja uurib sinult, kuidas sa ennast tunned,“ väidab Fehr.

Ta veendub, et ka sina saaksid rahulduse

„Partner, kes sind armastab, peab sinu naudingut oluliseks,“ ütleb Fehr. Kaaslane, kelle puhul sa näed, et pingutab sinu heaolu nimel, on sinusse armunud ja üks on kindel: inimene, kes sind armastab, ei lõpeta kunagi enne sind või ta hoolitseb sinu eest ka, kui on ise juba rahuldatud.

Ta hindab lähedust

Läheduse puudumine viitab sellele, et teie suhe põhineb seksil ja ei millelgi enamal. Rohkelt suudlemist, kallistamist ja kaisutamist vihjab tunnetele. Eriline märk armastusest on, kui peale seksi kaaslane koheselt minema ei torma, vaid jääb sinuga aega veetma. Armunud inimene soovib suurema tõenäosusega veeta ühiselt ka öö ja järgmise hommiku.

Seotud lood:

ta pingutab, et sulle muljet avaldada

Fehr usub, et kuigi armumine tõstab paljude inimeste enesekindlust, siis on ka neid, kes armununa on aremad ja ettevaatlikumad, kui nad seda muidu oleksid. See tuleneb hirmust teist kaotada. Seetõttu peidavad osad inimesed voodis enda tõelist loomust, lepivad soovitust vähemaga või fokuseerivad kogu oma energia teisele, peamine, et partner oleks rahul.

Armunud meeste jaoks on oluline näidata oma sooritust, mistõttu pingutavad nad eriti palju, et naine jõuaks orgasmini. Naised soovivad olla meeldivad ja seksuaalsed, tagamaks mehe rahulolu, isegi kui naise enda soovid jäävad seetõttu tahaplaanile. „Inimesed loovad teistele meeldimiseks seina, mis korraga neid kaitseb ja peidab. See võib küll algul töötada, aga pikas perspektiivis teeb meid hoopis õnnetumaks. Mõlema partneri avatud suhtlemine seksi teemal, soovidest ja hirmudest rääkimine, ei taga mitte ainult paremat seksi, vaid ka lähedasema suhte.“

Kõik meist tahavad armastust tunda, seega on loomulik analüüsida, kas meie lähedased meie suhtes sama tunnevad. Kui vastastikused tunded on sulle olulised, aga nendest pole veel juttu tulnud, siis pööra järgmine kord seksi ajal oma kaaslase käitumisele erilist tähelepanu. Meie kehad räägivad alati esimesena!

Allikas: elite daily