Naised: seksist saadav rahuldus tõuseb iga aastaga!

 (15)
Naised: seksist saadav rahuldus tõuseb iga aastaga!
Scanpix

Ei tule vist kellelegi üllatusena, et vanemaks saades tahavad naised harvemini linade vahel hullata. Kuid see ei tähenda, et nad seksi ei hindaks — nad panustavad lihtsalt kvantiteedi asemel kvaliteedile, kirjutab Daily Mail.

Sadade vanemate naiste seast tunnistas enamus, et hoolimata sellest, et vahekorrad on harvemaks jäänud, on nad oma seksuaaleluga rahul. Enam kui 800 küsitletud naise keskmine vanus oli 67, kuid oli ka 40- ja 80-aastaseid.

Pooled küsitletud olid viimase nelja nädala jooksul vahekorras olnud, kuid mida vanemad olid naised, seda harvemad olid vahekorrad. Vanemate naiste seksiisu oli väga madal, kuid rahuldus kõrge, samas kui regulaarsemalt seksivad naised ei hinnanud rahuldust väga kõrgeks.

Näib, et mida vanemaks naine saab, seda paremat rahuldust seks pakub. Uurijad tegid aga veel ühe märkimisväärse tähelepaneku: rahuldus mitte ainult ei tõuse vanusega, vaid see rahuldus ei pea alati ka vahekorraga seotud olema. Vanemad inimesed saavad seda ka puudutustest, hoolivusest ja pika aja jooksul tekkinud lähedustundest.

Mida arvad sina? Kas seks läheb iga aastaga paremaks?

Allikas: Daily Mail