Naisteka lugeja: ei ole nii, et kõik mehed on valmis siresäärega voodisse minema oma "vanamoori" asemel

 (13)
Naisteka lugeja: ei ole nii, et kõik mehed on valmis siresäärega voodisse minema oma "vanamoori" asemel
Pilt on illustreerivFoto: Christin Hume/Unsplash

Naistekas võttis nädalavahetusel teemaks selle, miks inimesed kaotavad pikaajalistes suhtes olles seksi vastu huvi ja see läks lugejatele väga korda. Artiklit loeti palju ja paljud lugejad julgesid ka arvamust avaldada. Näiteks usub üks lugeja, et paarisuhtes on asju, mis on seksist tähtsamadki.

"Seks on loomulik osa elust. Mingil hetkel on eriti päevakorral ja mingil hetkel jääb tagaplaanile," kirjutab ta. "Kui inimesed, kes aasta(kümne)id koos elanud ja mingil hetkel ei ole enam iga hetk nö valmis, siis ei tähenda see, et nad teineteist ei armastaks, austaks ega teineteisest lugu ei peaks. Mõni paar leiab pikki aastaid abielus olnuna hoopiski muid tegevusi, mis mõlemaid köidab ja neile rahuldust pakub ning ei ole nii, et kõik mehed on valmis siresäärega voodisse minema oma “vanamoori” asemel. Seks on elus tähtis, aga ei ole kõige tähtsam. Ka mitte pikaajalises paarisuhtes.

"Kusjuures sageli mängib selles rolli ka valehäbi. Nii mees kui naine mäletavad ju hästi, mismoodi oli kõik alguses ja nad teavad, et nad ei suuda enam nii, ei näe enam sellised välja jms. Võõrastega on selles mõttes lihtsam: nemad tahavad sind sellisena nagu sa hetkel oled. Nad ei teagi, milline püss sa veel kümme aastat tagasi olid."

Lugeja, mis sina arvad — kas seksi olemasolu suhtes on oluline?

Loe ka, mida peaksid teadma, kui teie abielust puudub seks.