Nipid naistele: kuidas teha täiuslikku suuseksi, mida su kallim ei unusta? Üks mees jagab oma kogemust

 (84)
Nipid naistele: kuidas teha täiuslikku suuseksi, mida su kallim ei unusta? Üks mees jagab oma kogemust
Foto: James Barr/Unsplash

Suuseks võib tunduda kui keeruline kunst, milles meistriks saamiseks kulub aega. Oled sa siis juba ekspert või mitte, teiste inimeste soovitusi on alati tore lugeda. Õnneks otsustas üks mees taas oma arvamust avaldada ja naistele mõned nipid jagada.

1. Taha seda päriselt teha

Kas sa ikka päriselt tahad tema väikemeest limpsida? Ootad juba täiuslikku lõppu? Kui mitte, siis tehke parem midagi muud, sest suuseksi puhul on oluline just entusiasm.

Kui see sind erutab, siis su partner teab seda ja see ajab ta hulluks. Nad saavad ka sellest aru, kui sa teed seda lihtsalt seetõttu, et ta palus ja see pole just väga erutav, või mis? Täitsa loogiline, sest mõtle, kui tema sulle näpukat teeks, aga vaataks samal ajal televiisorit. Sa ju tahad, et see talle meeldiks ja ta seda naudiks, või mis? Muidu tundub see lihtsalt veidralt mehhaaniline.

2. Hoia sellest kinni

Räägime siis nüüd otseselt… tööst. Pane oma käed ta varustuse külge ja hoia sellest korralikult kinni. Hoia kindlalt, aga mitte liiga tugevalt ja väldi pigistamist. Ülejäänud peenis pane endale suhu ja kui liigud üles-alla, peaksid ka su huuled ja keel liikuma selle pea peal.

3. Kiirus ja järjepidevus on väga olulised

Vali endale mugav kiirus ja proovi hoida seda ühtlasena, muutes seda vastavalt tema reaktsioonile. Sa võid küll imeliselt imeda, aga kui oma käte vahetamiseks peatud, rikud kõik ära. Vaheta käsi imemise ajal ja puhka pead, kui kätega töötad — tempo olgu kogu aeg sama!

Seotud lood:

Kui ära väsid, siis see, kuidas käitud, oleneb sellest, kus sa omadega oled. Kui ta üsna kohe tuleb, pea veel vastu, aga kui selleni kulub veel aega, siis puhka, suudle teda ja näita talle, kui märg sa ise oled vms. Ta saab aru, et oled väsinud, juba enne, kui sa ise seda mõistad. Ja väga raske on olla entusiastlik ja väsinud samal ajal.

4. Võta õige asend

Rääkides asenditest — ma kujutan ette, et see kõik juhtub nii, et su mees lamab selili voodis ja sina oled tema jalge vahel, aga ta soovib sind samal ajal ka oma kätega puudutada. Äkki peaksid siis hoopis ta küljel istuma, et ta saaks mugavalt su peput katsuda või kui oled seiklushimuline, võtke sisse 69 ka siis, kui tema sulle suuseksi tegema ei hakka. Vaade erutab teda 200%!

5. Ära lõpeta, kui ta tuleb

Kui ta tippu jõuab, ära tööta enam nii intensiivselt, aga ära ka peatu. See rikuks kogu orgasmi ära. Ole entusiastlik, sest ta võib küll tulla, aga märkab ka seda, et sa oled õnnelik, kui see lõpuks läbi on.

6. Ja lõpetuseks…

Olenevalt inimesest, ta kas tahab või ei taha sind pärast suudelda. No olgem ausad, kui ta eeldab, et ta sulle suhu tuleb, siis ei tohiks ta ka hoolida sellest, kui seda tema suhu satub.

Allikas: Cosmopolitan