Olete kunagi rollimänge mänginud? Need on kõige populaarsemad kostüümid, millesse paarid armastavad vallatlemiseks riietuda

 (6)
Olete kunagi rollimänge mänginud? Need on kõige populaarsemad kostüümid, millesse paarid armastavad vallatlemiseks riietuda
Foto: Shutterstock

Paarid otsivad pidevalt uusi viise, kuidas oma seksielu vürtsitada ning kui me midagi "Seks ja linna" jälgides õppisime, on see tõsiasi, et selleks on trikke küll ja veel.

Värske uuring avaldas aga, et kõige popim viis selleks on rollimängude mängimine ja see, millest inimesed fantaseerivad, võib sind üllatada, vahendab The Sun.

End of Tenancy London poolt läbi viidud uuring avastas, et 66% osalenutest soovivad, et nende kallimad endale magamistoas seksika kostüümi selga tõmbaksid ja 94.4 protsenti nendest, kes seda proovinud on, ka nautisid seda.

Pole mingi üllatus, et koristajanna ja playboy jänku kostüümid olid ühed kõige popimad ja ihaldatumad, kuid näiteks viiendale kohale tulid võrdväärselt hoopis politseiniku ja superkangelase kostüümid. Samas, Aquaman või Captain America kõlab ju küll ahvatlevalt, või mis?

Siin on kõige seksikamate kostüümide edetabel:

  1. Koristajatüdruk
  2. Playboy jänku
  3. Tuletõrjuja
  4. Õde või õpilane
  5. Politseinik või superkangelane
  6. Purjetaja
  7. Üürileandja
  8. Prügiauto juht