Õnnetu naine: kas seksisõbrast saab veel tagasi niisama sõbraks?

 (32)
Õnnetu naine: kas seksisõbrast saab veel tagasi niisama sõbraks?
Pilt on illustreerivUnsplash.com

Ikka ja jälle tõstatakse küsimus, kas naine ja mees saavad lihtsalt sõbrad olla. Naisteka foorumis kirjutab üks naine juhtumist, kui ta läks oma hea meessoost sõbraga voodisse ja nüüd on pea sassis... Kas keegi, kes on sarnast asja kogenud, oskab head nõu anda?

Olen ühe mehega juba mitu aastat sõber olnud — alati on ka kerge keemia ja meeldivus olnud, kuid rohkem tema poolt. Hiljuti aga juhtus nii, et magasime koos ja otsustasime, et kuna oleme mõlemad vallalised, siis kordame seda.

Oleme nüüd paar kuud niisuguses suhtes olnud, kuid naisena pean ütlema, et saan nüüd aru, et mul on tunded tekkinud. Kuid tema on nüüd jahedam, ei kirjuta ega helista nii palju ja meie sõprus on nüüd kuidagi teine. Räägime palju ja hoolime üksteisest, kui kokku saame, kuid alati lõppeb asi voodis ja tunnen ennast natuke iseenesestmõistetava seksisõbrana.

Samas ma ei tea, kuidas talle rääkida, et mul on tunded. Olen ise enamasti see, kes üldse kontakteerub viimasel ajal. Tal puudub huvi päevasel ajal näha, alati kohtume vaid tema juures. Tahaksin temalt küsida, et kuidas me varem saime ka niisama olla, aga enam mitte…

Tahtsingi küsida, et kas siis, kui on juba koos magatud, saab veel tagasi minna normaalse sõpruse juurde? Või ongi nüüd veel ainukesed variandid suhe või ei miskit? Ma väga hoolin sellest inimesest, kuid ei tea, mida teha…

Allikas: Naisteka foorum