Pealava esinejad

 (2)
Sirkus Tapaturma
Sirkus Tapaturma

Seekord on esmakordselt kasutusele võetud ka Sakala suur saal.

FOTO

Fotograaf Viktor Koshkini idee põhjal luuakse laval unikaalne tehniline lahendus, mis ühendab muusikat, digitaalfotograafiat, lavalist liikumist ja moodi. Laval on moekunstniku ja stilisti Karolin Kuusiku poolt stiliseeritud modellid, kes perfomance’i käigus enamikust riietest vabanevad. Kogu aeg tehakse laval toimuvast momentülesvõtteid, mis seejärel kuvatakse suurele ekraanile.
Häppening kestab 12 minutit.

MOOD Sexpeditsiooni moeshow kannab koondnimetust FEMME FATALE. Mööda catwalki kõnnivad vaieldamatult kõige saatuslikumad naised, keda silm siiamaani näha on saanud!

Moeetendus jaguneb neljaks teemaks:
Inglid — nii “valged” kui “mustad”, nii valguse- kui varjuinglid
Meesnaised — ürgnaiselikkus mehistes aksessuaarides
Pidulik — julgelt paljastav haute couture
Punane — hukatuslikult punane nahk, lateks, siid ja sifoon — ei mingit villast

Gerli Tinni ja Maret Soomi korraldatud glamuurne action koosneb koosneb 40 pealaest jalatallani stiliseeritud komplektist. Iga teema tarbeks on koostatud 10 komplekti, mida esitavad 6 Eesti tippmodelli ning 4 striptiisitari. Moeshow pikkus 20 minutit.

REKLAAM

Reklaamklippide shows tulevad esitamisele näited parimatest ja halvimatest reklaamidest, kus igapäevaselt isikupäratuid tarbeesemeid on karismaatilisemaks muutmise nimel julgelt erootikaga immutatud.
Filme on 3 jaos — tänapäeval Eestis tehtud, väljamaa reklaamid ja retroreklaamid. Retroreklaamid on Eesti Reklaamfilmi poolt stagnaajal tehtud reklaamid, kus meelalt limpsitakse Pingviini jäätist jne. Kestab kokku 25 minutit, kommenteerib Onu Bella

PERFOMANCE

“Olematute bändide festival” koosseisus:

• Jaanus Kivaste — KIWA — transpopi kunstnikuna tuntud Kiwa saavutas eesti kunsti mastaabis juba üsna varakult klassiku staatuse. Ta ajab jonnakalt oma rida, vastandades või kõrvutades sõnakõlksudena erootikat ja pornograafiat, eetikat ja moraali.

• Marko Laimre — tippkunstnik, kes esindanud koduvabariiki paljudel välisnäitustel, kaasaarvatud Veneetsia Biennaal. Ainsana seekordsest seltskonnast teeb koostööd Kiwaga esmakordselt.

• Helena Morticia Helmann — Helena Morticia — laulnud bändides “directors of the universe” ning “estoniyeah!”, freestyle tantsija, moekunstnik, baltic models’i modell, tattoofriik (praktiliselt pool kehast kaetud tätoveeringutega).

• Bille Neeve — Bille Tuul
• Marianne Männi — Mnne
• Tuuliki Avango — Inge Ting
• Piret Tombak — Pirke
• Andres Lõo — a nagu alfa — populaarse rock-grupi Luarvik Luarvik trummar, kunstnik ja modell, paljude arvates Tallinna popmall.
• Meeland Sepa erilised masinad. Meeland Sepp (kunstnik ise kohal ei viibi) on kuulsust kogunud imelike ja jaburate masinatega, neist tuntumad (skandaalsemad) on mehhaaniliselt või elektrooniliselt töötavad onaneerimismasinad.

Bille Tuul, Inge Ting, Mnne ja Piure: Pärnu “uusmetsikud” tütarlapsed, kelle performance’itel tuleb alati ekstreemsusi ette!

Kestab 14 minutit

VIDEO

Videoinstallatsioon “Nimeta” 1999. Jaan Toomik
Videoinstallatsioon “Välk” J. Paavle
Mõlemad videod on loodud näitusele Eesti Energia. 1999 Soolaladu.

Videod kokku 6 minutit

EROOTIKA

• Soomest Sirkus Tapaturma — sado-maso sugemetaga tsirkusetrupp, üsna efektsed vaatemängud, ise kodus järgi teha ei soovita — purskavad, neelavad ja sülgavad tuld, endal ülakehad paljad, ripuvad nahkapidi konksude otsas jne.
Vaata pilte nende ühest tänavusest esinemisest

• Lätist meesteshow Twenty One — ilusad mehed, esinevad lisaks ka naistebaaris

• Läti erootiline koomiline tsirkus — hästi populaarne ja naljakas etteaste

• Matrix Trinidadist –praegu Rootsis elav mustanahaline mees teeb Matrixit järgi

• Jasmine Taist — striptiisitar, elab praegu Rootsis