Pihtimus: mu abikaasa ei ole mind juba kolm aastat suutnud orgasmini viia

 (73)
Sekspert annab nõu
Pihtimus: mu abikaasa ei ole mind juba kolm aastat suutnud orgasmini viia
Photo by Dương Nhân from Pexels

Kelle asi on naise orgasm? Mida teha, kui seks nagu oleks, aga tippu ei jõua? Naine püstitas Guardianis huvitava küsimuse ja seksperdi vastusest on meil kõigil üht-teist kõrva taha panna.

“Oleme abielus olnud seitse ja koos juba 10 aastat. Suhte alguses oli seks fantastiline, aga pärast seda, kui abikaasa sõjaväkke läks, pole miski enam endine. Tal oli depressioon, sest viibis pikki perioode kodust eemal. Tol perioodil olime mõlemad truudusetud, aga sellest saime abielunõustamisega üle, sest õppisime paremini suhtlema ja teineteisele toeks olema.

Nüüd on ta sõjaväest lahkunud ja see on meid veelgi lähendanud, aga meie seksielu on viimase kolme aasta jooksul täiesti mõttetu olnud. Oleme proovinud sel teemal vestelda, aga selle aja jooksul ei ole ta suutnud mind orgasmini viia ja ma ei tea, kuidas seda muuta. Ma olen talle öelnud, mis mulle meeldib ja ta on natukene pingutanud, aga suuseksi ta vihkab ja see on peamine viis, kuidas mina tippu jõuan. Kõik vahekorrad on kiirustatud ja mina ei saa rahuldust. Ma ei tea, kuidas talle tema tundeid riivamata öelda, et ta ei rahulda mind enam.”

Sekspert Cate Mackenzie ütleb selle olukorra kohta nii:

Mitte keegi ei saa sulle orgasmi ANDA, sest see on kahe inimese koostöö. Kas sa ise suudad end rahuldada? Milline suhe sul omaenda erootilise minaga on? Kui sa oled ise võimeline end orgasmini viima, siis kas suudad seda teha ka koos mehega voodis olles?

Seotud lood:

Selleks, et päriselt omavahel suhtlema hakata, peate kohtuma neutraalsel pinnal, kus kummalgi ei ole teineteise suhtes ootusi. Lükake mõtted vahekorrast üldse kõrvale ja keskenduge sensuaalsusele, ilma konkreetse eesmärgita. Luba endale 30 päeva jooksul iga päev midagi väga head — massaaž, mõnus tass teed luksuslikus kohvikus…

Samuti oleks huvitav teada, kuidas te mõlemad sellesse suhtesse panustate ja kas mõistate, mis kaaslast erutab.

Tundub, et kohtlete teineteist lihtsalt objektidena ja kasutate teineteist seksiks, mitte intiimse sideme saavutamiseks. Seks on erutav, kui leiate mõlemad üles need asjad, mis teid käima tõmbavad. Kas tunnete teineteise seltsis end turvaliselt? Julgete kallimale ennast avada ja oma emotsioone näidata?

Teema tõstatamiseks on kolm varianti.

Esiteks: “Mulle meeldib, kui sa …“

Teiseks: “Mis sa arvad, kas me võiks…”

Kolmandaks: “Tahaksin rääkida/katsetada/proovida….“

Igal juhul peaksid väljendama oma soovi nii, et kallim ei tunneks, et ta on midagi valesti teinud. Igasugune ootus ja eeldus tekitab ainult lisapingeid ja paneb kaaslase täielikult endasse sulguma.