Puust ja punaseks: 30 suuseksi nippi, millega iga naine peaks kursis olema

 (85)
Puust ja punaseks: 30 suuseksi nippi, millega iga naine peaks kursis olema
Foto: Rafael romero/Unsplash

Suuseks on üks parimaid asju, mida mehele pakkuda. Loe läbi need nipid ja üllata oma kallimat juba täna õhtul uute nõksudega. Ta hindab seda kindlasti väga.

Paljudele naistele ei meeldi suuseksi teha isegi mitte sellepärast, et see on nende jaoks ebameeldiv, vaid kuna nad tunnevad seda tehes ennast ebakindlalt. Need 30 nippi aitavad ehk su enesekindlust tõsta ja julgustavad sind juba lähitulevikus midagi uut ja huvitavat proovima.

1. Üpris võimatu on teha halba suuseksi. Sul on olemas kõik vajalik — suu, ja partneri peenis, niiet lase aga fantaasial lennata! Ainult hambad jäta mängust välja.

2. Kui sa peaksid tõesti midagi kogemata ära rikkuma, on sul (alati!) võimalus uuesti proovida. Ükski mees ei ütle ära pakkumisest saada nauditavat suuseksi.

3. Mees võib olla vaikne, aga ta kindlasti naudib seda. Paljud naised kardavad, et kui nad meest rahuldavad ja too selle ajal häält ei tee, siis ta ei naudi seda protsessi. Kuid paljud mehed ei armasta häälitseda, vaid tahavad ainult endale keskenduda.

4. Sa võid proovida seda duši all teha. Niimoodi saad ka kindel olla selles, et partneri rõõmupulk on puhas.

Seotud lood:

5. Meestel on olemas ka munandid, mida sa võiksid proovida suuseksi ajal õrnal mudida. Kuid enne tasuks mehelt selle kohta uurida. Paljud mehed ei taha, et nende munandeid näpitaks.

6. Kui sa oled ise piisavalt julge ja avatud, võid küsida mehelt, kas tal oleks soovi, et sa ka tema tagumikuga mängiksid. Osad mehed isegi ei tea, et see võiks neid väga erutada. Selle jaoks ei pea olema gei, et tagumise ukse mõnusid nautida.

7. Kui sa tahad üheöösuhtes olles partnerile suuseksi teha, oleks mõistlik kasutada kondoomi. Sa ei pruugi olla teadlik oma suus olevatest mikrohaavanditest ja suuseksi ajal võid enda teadmata saata suguhaiguse.

8. Paku partnerile, et teed suuseksi peegli ees. Mehed armastavad silmadega ja see on neile kindlasti nauditav vaatepilt. Lisaks võid ise muutuda enesekindlamaks, kui näed, kui seksikas sa seda tehes välja näed.

9. Sa saad suuseksi protsessi kiirendada, kui sa enne selle tegemist ajad mehe sõnaotseses mõttes hulluks. Suudled teda kuumalt, hõõrud ennast tema vastu… lase aga fantaasial lennata.

10. Paljud naised ei taha suuseksi teha, sest arvavad, et näevad seda tehes imelikud välja. Naise näolime seda tehes on küll viimane asi, millele mees mõtleb.

11. Naised ei oska ettegi kujutada, mis tunne võib olla mehel, kui ta väikemees on naise suus. Iga mees võib kinnitada, et see on imeline, niiet ära muretse!

12. Kui sa ei ole päris kindel, mida teha, küsi lihtsalt oma partnerilt, mida tema tahaks et sa talle teeksid.

13. Naised ei taha oma mehe varustust sügavale kurku lükata, kuid selleks ei olegi vajadust. Keeleotsaga ringide tegemine ja oskuslik imemine võivad mehele jätta mulje, et peenis on sinu suus väga sügaval.

14. Ükski mees, kes nõuab, et sa talle suuseksi teeksid, ei ole seda väärt.

15. Suuseks ei ole uhke massaaž kuskil veekeskuses, niiet kõik ei pea keerlema mehe ümber. Te võite muuta selle tegevuse mänguliseks, vahetades kohti, et ka sina saaksid nautida.

16. Peenis ei muutu niisama naturaalselt märjaks nagu vagiina. Sa pead seda korralikult süljega või libestiga niisutama, et mitte mehele haiget teha.

17. Filmides kujutatakse suuseksi sellisena, et naine põlvitab mehe ees. Kuid sina ei pea nii tegema. Leia asend, mis oleks sinu jaoks kõige mugavam. Mehe väikemees ei ole mõni kuninglik kõrgeausus, kelle ees peaks põlvitama.

18. Sa ei ole kohustatud neelama mehe spermat ja teesklema, et see meeldib sulle. Sa võid selle välja sülitada, lasta sellel kuhugi mujale lennata või püüda see paberisse.

19. Kui su suu väsib tegutsemisest ära, vaheta oma suu vahepeal käte vastu. Kuid tee need piisavalt märjaks.

20. Paljud naised kardavad, et hammustavad suuseksi käigus kogemata oma mehe peenist. Tõenäosus, et see juhtub, on aga väga väike. Selle juhtumist lihtsalt ei olegi mõtet karta.

21. Mõnikord ei lõhna mehe väikemees hästi ja see on sellepärast, et see mees ei ole enda eest hoolitsenud, mis on rõve. Sa võid alati keelduda suuseksist, kui see tundub sulle ebameeldiv.

22. Mõni väga väikesena tunduv peenis võib erutudes kasvada nii suureks, et hoia ja keela. Ole selleks valmis, muidu on okserefleks kiire tekkima.

23. Sa võid kasutada oma keelt, et panna mees mõtlema, et ta peenis on tervenisti su suus. Säti peenis endale niimoodi keele alla, et mees arvab, et see on su kurgulagi.

24. Suuseks ei ole maagiline trikk, mis paneb mehe sekundiga tulema. Mõni mees tõesti saab suuseksiga orgasmi väga kiiresti, kuid enamasti läheb meestel selleks aega ikkagi mitu minutit. Proovi ka ise kogu protsessi nautida.

25. Suuseks ei pea olema õhtu tippsündmus. Sa võid mehe peenist oma suuga õrritada, kuid sa ei pea imema nii kaua, et mees tuleks.

26. Suuseksi tegemist koolis ei õpetata, kuid see on tõesti üks asi, millest võib erinevate videote vaatamisel kasu olla. Kuid ära unusta, et need on kõik näideldud.

27. Mitte ükski inimene ei saa mehe peenist üleni suhu võtta ilma okserefleksita. Sa tõesti ei pea tervet varustust endale kurku lükkama.

28. Sa ei pea tegema mehele suuseksi lihtsalt selleks, et ka ise keelega mängimist vastu saada. Kui mees ei ole vahel nõus niisama sinuga tegelema, ei ole ka tema väärt suuseksi.

29. Teada-tuntud 69-sekspoos on enamikele ebamugav, sest kumbki ei saa päriselt nautida. Seda ei pea tegema ega välja pakkuma.

30. Kui sa armastad suuseksi tegemist, siis see fakt ei muuda sind kerglaseks naiseks. Samamoodi ei muuda suuseksi mitte armastamine sind kuivikuks. Iga inimene on erinev.

Allikas: Cosmopolitan