Puust ja punaseks: paku oma mehele kirjeldamatut naudingut, kasutades selleks vaid oma kätt

 (23)
Puust ja punaseks: paku oma mehele kirjeldamatut naudingut, kasutades selleks vaid oma kätt
Foto: Hello I'm Nik 🇬🇧/Unsplash

Naised alahindavad paraku käega mehe rahuldamise kunsti. Kui seda õigesti ja sensuaalselt teha, pakub see mehele imelist naudingut. Need suurepärased nipid aitavad sul saada täielikuks meistriks. Proovi järele juba täna!

Naine ei taha alati seksida, vahel ei ole tuju. Kuid mõnikord tahaks oma armsale mehele pakkuda seksuaalse alatooniga üllatust. Mida küll teha, kui suuseksi isu ei ole, aga soov meest üllatada on olemas? Kasuta oskuslikult oma kätt.

Neid nippe järgides viid sa oma mehe seitsmendasse taevasse.

1. Alusta aeglaselt ja rahulikult, masserides õrnalt mehe peenisepead. Ära hakka kohe jõuliselt üles-alla liigutama, oodates kohest seemnepurset. See on valus ja samuti ebaerutav. Lase liigutustel omasoodu areneda.

2. Kasuta naturaalset libestit, ehk oma sülge. Seda muidugi juhul, kui tegu on sinu püsisuhtega, keda sa usaldad. Seda ei soovitata teha üheöösuhte puhul. Oma sülje kasutamine muudab kogu kogemuse palju erutavamaks, kui tavalise libesti kasutamine.

3. Kui sa pole täielik suuseksi vastane, tee sellest kombo. Kasuta vahepeal oma kätt, ja siis jälle oma suud. On garanteeritud, et see ajab mehe hulluks.

4. Tee sellest täielik üllatus, libista mehele käsi püksi näiteks teleka ees filmi vaadates. Ta on kindlasti rõõmus ja üllatunud, mis ongi ju kogu asja mõte.

5. Ära karda meest erutada ja räägi räpaselt. Kuna kõik siin elus on peas kinni, siis eriti heaks teeb selle kogemuse see, kui mees mõtleb seksikaid mõtteid, ehk on vastavas meeleolus.

Seotud lood:

6. Kasuta selle tegevuse jaoks oma mõlemaid käsi. Ühe käega tee V-täht, kasutades selleks pöialt ja nimetissõrme, et peenist paigal hoida. Teise käega masseeri ja hõõru.

7. Venita peenist õrnalt. Määri oma käsi kokku libesti või süljega ja venita peenist. Su pöial peaks olema suunatud tema munandite poole.

8. Kasuta oma sõrmi, et tema peenisepead vahepeal hästi õrnalt puudutada.

9. Proovi olla eriti ettevaatlik ja hell nende punktidega, mis teda väga erutuvad. Proovi need enne temalt välja uurida.

10. Lase oma partneril ise seda teha, olles samal ajal seksikalt riides. Las ta vaatab sind ja sina teda, ning ühel hetkel võta tegevus ise sujuvalt üle.

11. Jälgi tema keha liikumist ja häälitsusi. Sa võid ju enda arvates olla professionaal, aga kui mehel ikka hakkab ära vajuma, tähendab see, et sa teed midagi väga valesti või on ta oma mõtetega kuskil mujal.

12. Kui mees on väga erutunud, määri oma käsi täielikult sülje või libestiga kokku ja tee jõulisemaid üles-alla liigutusi, pigistades vahepeal peenisepead ning liikudes siis uuesti täielikult alla.

13. Kasuta mõlemaid käsi samaaegselt, las üks käsi keskendub peenisepeale ja teine liigutamisele. Vahepeal võid ühe käega ka õrnalt munandeid pigistada.

14. Peenisepeaga tegeledes kasuta eriti palju libestit ja ole nii hell, kui võimalik. Peenisepea on väga tundlik koht.

15. Säti käega rahuldamise ajaks endale võimalikult mugav asend. Sa ei taha ju, et see tegevus lõppeks võimaliku käekrambi pärast.

Allikas: Cosmopolitan