Räägime seksist: kas tead, milline on poos, mida enamus inimesi kardab proovida?

 (22)
Isegi, kui nad tegelikult tahaksid
Räägime seksist: kas tead, milline on poos, mida enamus inimesi kardab proovida?
Foto: Panthermedia/Scanpix

Mõne inimese jaoks on seksist rääkimine keeruline ning selle enesekindluse ja usalduse tekkimiseks võib aastaid kuluda. Kui sa aga oledki lõpuks selles punktis, et julged oma partnerile enda fantaasiatest ja soovidest rääkida, võib see hetk siiski pisut hirmutav olla. Tuleb välja, et on olemas ka mõned asendid, mida nii mehed kui ka naised kardavad proovida, kuigi tegelikult väga tahavad.

Värske uuring tõi välja poosid, mis tekitavad meestel ja naistel ärevust ning selle nimekirja tipus oli kurikuulus 69, vahendab Mirror. Me ei räägi aga tavalisest voodil teineteise rahuldamisest, vaid hoopis püstises asendis 69'st.

Rohkem kui 42% meestest tunnistas, et isegi selle asendi proovimine muudab neid väga ärevaks. Nemad pole aga ainsad, kes selle poosi ees hirmu tunnevad, sest ka 58.8% naistest tunnistas sama.

Teise koha teenis selles nimekirjas ära anaalseks, mis muudab 30.5% meestest ja 54.6% naistest väga ärevaks. Kolmanda koha skooris aga põlvili kärutamine.

Uuring viidi läbi tuhande Euroopa ja Ameerika suhtes oleva mehe ja naise vahel ning üllatuslikult on just misjonäriasend see, mida ei mehed ega naised väga ei karda. Sellele järgnesid veel koerapoos ja kauboi-tüdruk.

Uuring leidis ka, et võrreldes Ameerika meestega põevad Euroopa mehed rohkem, kui end ise rahuldavad, kallimaga räpaselt räägivad või oraalseksi teevad.