Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Segaduses naine: abikaasa arvab, et ma võiksin ükskõik kellega seksida, aga mitte temaga

 (62)
Segaduses naine: abikaasa arvab, et ma võiksin ükskõik kellega seksida, aga mitte temaga
Pilt on illustreeriv.Foto: Shutterstock

41aastane naine kirjutab, et temast 19 aastat vanemal abikaasal ilmnesid juba aastaid tagasi terviseprobleemid ning ta pole sellest ajast saadik võimeline seksima, vahendab The Sun.

“Minu 60-aastane abikaasa ei ole olnud võimeline seksima viimased seitse aastat. Ma olen õppinud selle teadmisega elama ja kuna ma teda armastan, olen otsustanud, et see pole minu jaoks probleem.

Aga ma olen ka kõigest inimene ja hiljuti hakkasin mõtlema meie vanusevahe peale ning mind haaras endasse kurbus, kui ma sain aru, et äkki ma ei seksigi enam elu lõpuni. Seksmänguasjad mind ka ei huvita, ma soovin füüsilist lähedust.

Abikaasa on aru saanud, et ma olen kurb ja ta pakkus, et ma võiksin seksida ükskõik kellega, ainult mitte temaga. Tema ju võimeline ei ole.

Saan aru, et tal oli raske seda pakkuda ja ma ütlesin talle kindlalt, et muidugi ma ei maga kellegi teisega. Kuid see pakkumine jäi kripeldama. Äkki ma ikkagi teeksin seda. Kasvõi üks kord. Ma ei ole ju seitse aastat seksinud. Aga ma ei taha haiget teha oma abikaasale…”

Allikas: The Sun