Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

SEKSIHOROSKOOP | Just see on iga sodiaagimärgi lemmik sekspoos

 (35)
Kas oled nõus?
SEKSIHOROSKOOP | Just see on iga sodiaagimärgi lemmik sekspoos
Foto: Shutterstock

Meile kõigile meeldivad voodis erinevad asendid. Mõni poos on lihtsalt nii hea, et tahakski ainult seda tegema jääda... Uuri järele, kas sinu ja su kallima soovid võiksid omavahel klappida.

Jäär: tagurpidi kauboitüdruk, sest Jäär armastab partneri peal olles olukorda kontrollida, kuid et poos oleks vürtsikam, meeldib Jäärale olla hoopis ulakalt seljaga, saates vahepeal kelmika üle õla naeratuse.

Sõnn: eelistab klassikalist misjonäripoosi, et oleks võimalik kallimale sügavalt silma vaadata.

Kaksikud: naisel jalad harkis, mees siseneb põlvitades. Oi, kui ulakas!

Vähk: õigetpidi kauboitüdruk, et saaks teineteisele armastavalt silma vaadata ja samadel lainepikkustel ühes rütmis õõtsuda.

Lõvi: koerapoos.

Neitsi: dušiseks, kus mõlemad partneritest on näod vastamisi.

Kaalud: erootiline V-kujuline sekspoos (mees seisab, naine sätib oma jalad mehe õlgadele, mees saab sügavale siseneda ja terve vahekorra ajal on võimalik teineteist erutavalt suudelda.

Skorpion: kui muidu ei ole 69 just paljude inimeste lemmikpoos, siis tundub, et Skorpionid lausa armastavad seda.

Ambur: eriti kiire koerapoos, mis on täis kirge, sest Amburite jaoks on seks pigem füüsiline, mitte tundeline ja vaimne tegevus.

Seotud lood:

Kaljukits: aiakäru poos. Mees seisab, hoiab naisel jalgadest kinni. Naine toetab kätega maha. Mees peab hoidma naist piisavalt kõrgel, et tal oleks võimalus siseneda.

Veevalaja: naise jalad on kõverdatud, mees saab haarata pahkluudest ja jõuliselt siseneda. Romantiline ja tohutult kirge täis.

Kalad: lusikapoos, et olla kallimaga eriti intiimne.

Allikas: DailyMail