Seksinipid, mis muudavad voodielu imeliseks, kuid millest enamik inimesi kuulnudki ei ole

 (16)
Seksinipid, mis muudavad voodielu imeliseks, kuid millest enamik inimesi kuulnudki ei ole
Foto: Jeremy Banks/Unsplash

Kes siis ei tahaks, et seks oleks aina parem ja parem? Selleks on vaja pidevalt voodis areneda ja paluda ka oma partneril seda teha. Et see oleks võimalik, tutvustame sulle uusi nippe, mida sa võiksid juba lähiajal katsetada.

Mängi valgusega

Tavaliselt on inimestel magamistoas tavaline lamp, mille valgust ei saa reguleerida. See kas põleb või mitte. Kuna naistele meeldib pimedas asjatada ja meestele valges, siis juba see võib olla tujurikkuja. Kuid isegi kui teie lamp ei ole reguleeritava valgusega, saad sa ikkagi meeleolu muuta. Pane tuli kustu ja pane põlema palju küünlaid, et valgus oleks hämar. Või viska näiteks punane pluus üle põleva lambi. Enne seda veendu muidugi ohutuses, et lamp pluusi liiga kuumaks ei teeks.

Seksi enne õhtusööki

Ehkki võib mõelda, et täis kõhuga on mõnusam seksida, ei vasta see tõele. Peale sööki võivad tekkida gaasid ja vastik puhitustunne, peale mida ei ole enam isu ühekski seksiseikluseks. Hoia oma kõhtu päeva jooksul kogu aeg normaalselt täis, et sa jaksaks kallimaga enne õhtusööki mõnusalt vallatleda.

Osta endale mänguasju

Kui sa ise ennast ei tunne ega tea, mis sind erutaks, siis sa ei saa ka eeldada, et partner seda maagiliselt teaks. Uuri välja, milline mänguasi võiks sulle meeldida ja muretse see endale. Saad ise ennast tundma õppida ja samas ka vürtsitada oma voodielu, lastes kallimal seda enda peal katsetada.

Seotud lood:

Ära karda seksi planeerimist

Ehkki arvatakse, et spontaanne seks on parim, sest sa ei ole osanud seda oodata, siis tegelikult on ka planeeritud seks imeline. Osadele inimestele sobib see isegi paremini. Räägi oma kallimaga läbi, et tahad teda täna õhtul. Siis teil on terve päev midagi, mida rõõmuga oodata. Samuti annab planeerimine hea võimaluse saata üksteisele päeva jooksul eriti seksika alatooniga sõnumeid.

Kasuta patja

Kui sekspoosid, mida sa muidu oled armastanud, hakkavad sind ühel hetkel ära tüütama, proovi kasutusele võtta padi. Säti seda enda või oma partneri alla, sest niimoodi tehes saad avastada mõnupunkte, millest sul varem aimugi polnud.

Ära pea arvet seksi üle

Enamik naisi teab peast, millal ja kellega nad viimati seksisid. Neil jookseb peas statistika, et selles kuus või nädalas seksisid nad nii või naa palju kordi. Kuid seda ei ole vaja teha, see tekitab mõttetut stressi, mis ei aita kuidagi sinu erutusele kaasa.

Allikas: A Cup of Jo