Seksuoloog: naine ei pea olema mehelik ega kogema rahuldust mehega ühtmoodi ja samal ajal

 (12)
Seksuoloog: naine ei pea olema mehelik ega kogema rahuldust mehega ühtmoodi ja samal ajal
Source: pixabay.com

Seksuoloog-psühhiaater Helgi Toomsalu ütleb, et suhteson väga kirglikke päevi ja on päevi, kui naine võib pakkuda mehele lähedust ning nautida partneri kirge, kuid ei pruugi kogeda rahuldust. Kõike seda tuleks võtta normaalsena. Kahjuks on naised sageli seksuaalses mõttes ületoidetud ega teagi, millal nad ise seksi soovivad.

Mis siis meie magamistubades valesti on?

Näiteks üles-alla liikumine seksi ajal on ju paljunemisliigutus. Enamasti ei seksi me aga paljunemiseks, vaid lähedusest ja mõnutundest. Seega on paljunemisliigutus mõttetu. Kui naine oleks oma keha ja ürgnaiselikkusega kontaktis, siis ta ei lamaks mehe all. Kellegi keha ei ütle, et raamatukapi all on väga hea lamada! Ta ei liiguks üles-alla, vaid ta keha joonistaks mehe keha peal ringe, olles ise lamavas asendis. Nii saavad kliitor ja g-punkt suurepärase stimulatsiooni. Pärast mehe seemnepurset võiks naine jääda mehe peale lamama ning paari minuti möödudes jälle ringe joonistama hakata. Tasapisi tema erutus kasvab uuesti ja ta jõuab selle liikumise käigus rahulduseni. Olen seda oma vastuvõttudel palju rääkinud ning naised on hakanud rahuldust kogema.

Kahjuks kuulen oma töös iga päev, et enamik vahekordi lõpeb mehe seemnepurskega. See meenutab restoranikülastust, kus tellitakse kolmekäiguline lõuna, makstakse kõige eest, kuid lahkutakse pärast supi söömist, arvates, et see ongi kõik. Naine ei pea olema mehelik ega kogema rahuldust mehega ühtmoodi ja samal ajal.

Loe pikemalt Anne&Stiilist!