Suurus loeb! Värske uuring avaldas, kui suure meheauga on võimalik naisele orgasm kinkida

 (96)
7 nõksu, kuidas enda oma "suuremaks" muuta
Suurus loeb! Värske uuring avaldas, kui suure meheauga on võimalik naisele orgasm kinkida
Foto: Shutterstock

Eks paljud mehed (ja naised) on küsimusele, milline on ideaalne peenise suurus, juba aastakümneid vastust otsinud ja värske uuringu tulemusena sai selle lõpuks selgeks, vahendab The Sun.

Selgus, et suurus tõesti loeb, aga suurem ei pruugi alati olla parem. Big One Datingu poolt läbi viidud küsitluses osales 4761 naist, kellel paluti meenutada oma hiljutise partneri varustust ja seda, kas nad jõudsid vahekorra ajal tippu või mitte. Seejärel võrreldi peenise suurust orgasmi saavutamise tulemustega ning selguski, millist suurust naised keskmiselt eelistavad.

Tulemuste põhjal võiks öelda, et parim suurus orgasmi saavutamiseks on ca 20 sentimeetrit, aga kui suurem, siis orgasmi reiting langeb.

Kui seitsme sentimeetrist peenist peetakse "mikropeeniseks", siis neljandik naisi tunnistasid, et nad olid seksi järel siiski rahuldatud. Mis veelgi huvitavam: üks mees kümnest suutis viia naise orgasmini ka 2,5 sentimeetrise väikemehega ehk alati ei loe vaid suurus, vaid hoopis see, mida sa sellega teha oskad.

Aga kuidas siis ikkagi muuta pisike peenis "suuremaks"?

1. Vabane õllekõhust, sest vahel sõltub kõik hoopis enesekindlusest

2. Vabane karvadest

3. Treeni end supervormi

4. Erinevad hormonaalsed tabletid ja kreemid

5. Peenise pumbad, mis toovad sinna rohkem verd

6. Peenise venitajad, mis aitavad muuta seda pisutki pikemaks (vahel isegi 1-2 sentimeetrit), aga räägi kindlasti enne arstiga!

7. Operatsioon, et muuta see pikemaks ja jämedamaks