Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Tahad, et seks kestaks kauem kui paar minutit? Proovige neid nippe, et mees rohkem vastu peaks

 (44)
Tahad, et seks kestaks kauem kui paar minutit? Proovige neid nippe, et mees rohkem vastu peaks
Foto: Shutterstock

Paljud naised maadlevad probleemiga, et seks mehega on küll tore, aga saab läbi kiiremini, kui naisel jõuab üldse hea hakata. Et seda olukorda vältida, tasub katsetada järgmisi nippe:

Mõtesta seks enda jaoks ümber

Kui sa arvad, et seks tähendab ainult seda hetke, kui meheau on sinusse sisenenud, siis sa eksid. Seks algab juba enne. Silitused, eelmäng… see kõik on osa seksist. Kestab ju kauem kui ainult paar minutit?

Proovige peeniserõngast

Mõningate allikate kohaselt peavad osad mehed voodis kauem vastu, kui nad on oma peenise külge kinnitanud peeniserõnga.

Mees võiks proovida mediteerimist

Kui mees oskab tegeleda oma mõtetega, viia ennast kiiresti rahulikku seisundisse ükskõik mis ajal keset päeva, siis see oskus tuleb kasuks ka voodielus.

Kui mees on orgasmile lähedal, on õige aeg natukeseks lõpetada

Kui kätte on jõudnud hetk, mil mees on orgasmile väga-väga lähedal, on suurepärane aeg keskenduda hoopis naise rahuldamisele. Siis jõuab mees veidikene maha rahuneda ja seks ei pea kohe läbi olema.

Seksige rohkem

Kui te seksite ainult paar korda nädalas ja mees muul ajal ennast eriti ei rahulda, ei ole ka mingi ime, et ta ei pea voodis eriti kaua vastu. Proovige tihedamini seksida ja vaata mõne aja pärast, kas ta ehk peab nüüd kauem vastu.

Seotud lood:

Kasutage mänguasju

Võib-olla oleks just mõni tore vibraator miski, mis aitaks ka sinul kiiremini orgasmini jõuda?

Proovige voodis midagi uut ja mängulist

Mõne paari seksielu on nii rutiinne, et mees teab juba täpselt, et selles poosis peab ta täpselt nii suure arvu tõukeid vastu. Kui te proovite uusi poose, on võimalus, et ta suurest üllatusest peab hoopis kauem vastu.

Allikas: Cosmopolitan