Täida ta jõulusoovid: seitse asja, mida mees sult seksi ajal paluda tahaks, kuid ei julge

 (71)
Täida ta jõulusoovid: seitse asja, mida mees sult seksi ajal paluda tahaks, kuid ei julge
Kuum seksScanpix

Pole vahet kui hullumeelset ahviseksi te igal võimalikul ajahetkel harrastate, tekib vahel paratamatult küsimus: "Kas mu partner tahaks ehk midagi veel?" Siin on nimekiri asjadest, mida paljud mehed oma naistelt seksi ajal sooviksid, kuid mida nad ise neilt paluda ei julge.

1. “Domineeri mind! Ma ei saa sult ju seda küsida, sest muidu kaoks kogu asja mõte.”

2. Grupiseks

See on vist paratamatus, aga pea iga mees unistab sellest, et ta vähemalt kordki elus leiab end ühena grupiseksi liikmetest. Mõtle selle peale ja kui sa ei näe probleemi, siis paku talle asi ise välja.

3. “Tahaks, et ta kordki ise suuseksi algataks. Muidu ma tunnen nagu ma käin talle kogu aeg peale.”

4. Spontaansus

Mehed hindavad, kui nende malbe naine linade vahel täielikuks tiigriks muutub. Või üldse — mis linade? Haara ta enda käte vahele näiteks keset kööki!

5. Kaisutused

Ära naera! Tegelikult tahavad ka mehed pärast seksi end natuke hellitatuna tunda. Pane pea ta rinnale ja haara ta kaissu. See on armas!

6. Uued asjad

Selleks võib olla seks duši all või hoopiski rindadega igasuguste vallatuste tegemine. Viige kõik oma fantaasiad koos ellu ja katsetage! Ta tänab sind oma mõttes ja ilmselt saad ka aasta parima tüdruksõbra tiitli.

Seotud lood:

7. Räpane kõnepruuk

See ei tähenda, et sa keset tuba roppusi karjuma hakkama pead, kuid nunnaliku ja süütu ilme võid küll seksi ajal ukse taha jätta. Ole paheline!

Allikas: Women’s Health Magazine