Teemabaarid


Sakala keskus muutub Sexpeditsiooni ajal kolmekorruseliseks klubiks, mille iga nurk on isemoodi karismaatiline ja kaasakiskuv. 5 teemabaari ehitamise eesmärk on avatud ja pingevaba atmosfääri loomine.

Crash-BOOM-bang!!! 

Sexpeditsiooni baaride chillipipar! Siin on kõik kuum… Ideeks saabujatel kohe tuju heaks teha ja südamelöögid kiiremaks ajada. Suurepärane valik kokteile ja napse, parimad baarmanid ja seksikad baaridaamid, olemuselt tempokas ja särtsakas koht, kus igas tunnis korra toimub ka 15 minutine show.

Blue MOON  — ainult naistele!

Ainus baar Sexpeditsioonil, kuhu pääsevad ainult naised. Kõigil preilidel ja prouadel avaneb võimalus korraks oma kaaslasest puhata ja “tõelisi” mehi vaadata! Vaadata võib kaugelt ja ka lähedalt. Maitse asi… Lisaks kõigil soovijatel privaatshow võimalus. Teenindav personal baaris on juba atraktsioon omaette. Üllatusesineja igal õhtul.

Bedroom — meelas chillimine…

Bedroom on koht, kus külastajal avaneb võimalus mõnusa chill-out muusika saatel padjakuhilates vedeleda ning võimaluse üldisest melust pisut puhata. Baari ettekandjad on öösärkides, nagu korralikus magamistoas ikka, ja kokteili või väikse napsu saamiseks ei pea une pealt püsti hüpates leti äärde tormama, pea-baarman Une Mati saadab joogipoolise otse voodisse.

Rescue 911

Rescue 911 näeb välja nagu tõeline maiuspala. See on koht, mis erineb kõigist baaridest, kus sa eales viibinud oled — tegemist on suisa atraktsiooniga. “Esmaabi” pakuvad napis rõivas med-õed, kes püüavad patsientidele palatis viibimise võimalikult mugavaks teha. Võid end julgelt lõdvaks lasta, sest sinu pulssi kontrollivad asjatundjad, kes teavad täpselt millist retsepti kirjutada…

Orient-X-press — stiilne eksootika

Idamaine, salapärase varjundiga meelas koht kõhutantsijate ja vesipiibuga. Põrandat katavad vaibad ja istumiseks on padjad. Salapärase rõngasloori varjus esinevad kõhutantsijad. Vahel valivad nad kellegi endale sheigiks ja siis ümardavad õnnelikku, kuni see nirvaanasse jõuab…