Tõehetk on käes! Kui su naine teeb või ütleb neid üheksat asja, tähendab see, et sa ei suuda teda voodis rahuldada

 (26)
Tõehetk on käes! Kui su naine teeb või ütleb neid üheksat asja, tähendab see, et sa ei suuda teda voodis rahuldada
Panthermedia / Scanpix

Kas su kaaslanna on teie seksieluga rahul? Päriselt ka või? Oled sa kindel, et oskaksid ära tunda ja aru saada, kui ta teeskleb või on rahulolematu? Tõsi on see, et tegelikult ei taha naised oma kallima tundeid haavata ega jugle otse välja pahvatada, et "kuule, mees, sa ei oska seksida!" Küll aga on naised väga osavad vihjajad ja need 9 vihjet on ilmselged märgid sellest, et peaksid veidi seksiõpikutesse või Naisteka seksinippidesse süvenema.

1. Ta leiab alati põhjuseid seksist kõrvale hiilimiseks

See on nii ilmselge märk, et midagi on valesti, et enam selgemat olla ei saa, aga paljud kutid ikkagi ei saa aru. Jah, naistel ongi vahepeal peavalud või päevad või suur uni, aga head seksi tahame me sama palju kui mehedki. Mistõttu peaksid tõsiselt peeglisse vaatama ja järele mõtlema, mis tegelikult toimub, kui sulle voodis juba mitu nädalat järjest selg keeratakse ja su lähenemiskatsed tõrjutakse. Väga tõenäoliselt on põhjus selles, et ta ei naudi seda, mida temaga teed või teha tahad.

2. Ta kiirustab

Pealtnäha on kõik jumala okei — sa said tal riided seljast ja voodisse pikali, aga eelmängu vastu ei tunne ta huvi ja püüab asjaga lihtsalt väga kiiresti ühele poole saada. Kähkukad on püsisuhtes muidugi omal kohal, aga ainult aeg-ajalt. Hea seks on nagu hea toit: sa naudid maitsvat elamust pikalt ja põhjalikult, aga kui vohmid toidu endale kiiresti kõhtu, on ainus eesmärk täiskõhutunde saavutamine. Voodisse üle kandes: seksiga kiirustades annab ta märku, et ta on rohkem huvitatud orgasmist kui sinust.

Seotud lood:

3. Teda ei huvitagi tippu jõudmine

Kui su kaaslanna isegi ei ürita enam sinuga seksides orgasmini jõuda, on ta ilmselt lootuse täielikult kaotanud. Ta ei usu enam, et sa suudad teda rahuldada ja laseb sul lihtsalt oma asja ära ajada, et sellega ühele poole saada, sest ta armastab sind ega soovi sulle pettumust valmistada.

4. Tema on boss

Mõned tüdrukud ongi kamandajad ja mõnele mehele meeldib see väga. Aga tõsi on ka see, et kui naisele meeldib, mida ja kuidas sa teed, hoiab ta oma suu voodis kinni ja laseb sul rahulikult asjatada. Pidev “tee seda, ära tee, pane käsi sinna, võta ära” jne on märk, et sa pole väga osav ja kogu tema energia läheb su õpetamisele. Eriti närvi läheb ta siis, kui sa täpselt tema juhistele ei allu.

5. Ta ei roni sulle kaissu

Kas neiu kaob kohe, kui action on lõppenud? See võib tähendada, et ta on sinus pettunud ja tahab oma frustratsiooni kuskil mujal välja elada. Seks peaks teid liitma ja tekitama soovi teineteisest mitte iialgi lahti lasta. Naine, kes laseb kohe pärast möllu voodist jalga, ei ole rahul ega rahuldatud, päris kindlasti kohe.

6. Ta masturbeerib rohkem kui sinuga seksib

Kas see punkt tõesti vajab pikemat selgitust? Muidugi tahab igaüks rohkem sellist kogemust, mis pakub eeldatud tulemust. Kui sina ei saa hakkama, tuleb ise käed külge panna!

7. Ta räägib sulle oma sõprade ägedast seksielust

“Kadri ja Marko seksivad kolm korda nädalas ja Kadri saab iga kord orgasmi!” teatab ta sulle sõbranna poolt tulles. Tõenäoliselt on hääletoon pettunud või kõlab nagu etteheide. Ta tahab seda, mida ta sõbranna saab ja ta ütleb sulle selle otse välja, sest muidu sa seda talle ei anna.

8. Ta teeb ettepaneku seksile veidi särtsu lisada

Inimesed teevad ettepanekuid millegi muutmiseks siis, kui nad ei ole olukorraga rahul. Kui ta tuleb su juurde uute ideedega, võid kindel olla, et praegu ei ole kõik korras ja sa pead ennast käsile võtma. Ja teda kuulama!

9. Ta küll seksib, aga mõtted on mujal

Ta ei ütle seksile ei, aga sa näed, et ta ei ole hingega asja juures ja mõtleb millestki muust. Ilmselt oma endisest peikast, sellest, mida poest vaja on või kuidas kiiremini voodist välja saada. Järelikult ei ole sa suutnud tema tähelepanu köita ja tal on lihtsalt igav.

Allikas: Your Tango