TOP 10 | küsimused voodielu kohta, mida ei julge sageli ka sõbrannalt küsida ehk Naisteka lõppeva aasta loetumad seksilood


TOP 10 | küsimused voodielu kohta, mida ei julge sageli ka sõbrannalt küsida ehk Naisteka lõppeva aasta loetumad seksilood
Pilt on illustreerivFoto: Wesley Quinn/Unsplash

Kuigi aasta pole veel päris läbi, on aeg teha kokkuvõtteid ja otsustasime sel aastal võtta esimesena ette kõige intrigeerivama teema ehk seksi. Tahame selle keerulise teema kohta nii mõndagi teada, aga tihti ei söenda me sellest ei oma kallima ega ka sõbrannaga rääkida. Naistekas tuleb siinkohal appi ja vastab ise sind paeluvatele küsimustele.

1. Küsimus, mida sageli ei julgeta küsida: kuidas valmistuda anaalseksiks?

Kui sa pole varem kunagi anaalseksi proovinud, võib see tunduda väga suure asjana ja nagu kõigi muude seksuaalsete tegevuste puhul, on see midagi, milleks sa võiksid — või isegi peaksid — eelnevalt valmistuma. Valmisolek ja partnerite omavaheline suhtlemine on seksi puhul alati võtmesõnadeks.

2. Põnev: mis juhtub su suguelunditega, kui sa neid pikka aega sihipäraselt ei kasuta

Juhtub ka parimates peredes — mõnikord jääb seks sinnapaika ja kohe päris pikalt tuleb ilma hakkama saada. Mis siis meie alumisel korrusel toimuma hakkab?

Seotud lood:

3. Viis suurt viga, mida naised ise seda mõistmata seksi ajal teevad

Iga suhe vajab avatud suhtlemist, kompromisse ja tähelepanu ning sama kehtib ka teie seksuaalse suhte kohta. Kallimaga seksist rääkimine võib olla kasulik aga ka riskantne. Selleks aga, et saaksid seksi nautida, pead teadma põhilisi asju, mis meestele magamistoas ei meeldi.

4. Lingam-koolitaja Epp Kärsin avaldab fantastilise seksi salanipi: mis on number üks toode tema magamistoas?

“Mina sellest enam ei loobu,” kinnitab ta.

5. Naiste ejakulatsioon ei ole müüt! Uuri välja, kuidas selle jalustrabava kogemuseni jõuda!

Naise keha on müsteerium ja paras pähkel teadlaste jaoks. Osad teadlased ei taha tänaseni tunnistada isegi G-punkti olemasolu, rääkimata siis naisejakulatsioonist. Naisejakulatsiooni kui fenomeni on uuritud aastakümneid, kuid viimaste aegade uuringud on tõestanud, et jah, naised ejakuleerivad.

6. Teie abielust puudub seks? Sa pole ainuke! Loe, mida sa selle olukorra kohta teadma peaksid

Olete jõudnud oma abieluga sinna punkti, kus te enam ei seksi? Sa pole selle probleemiga üksi.

7. "Appi, kui suur!" ehk kuidas rääkida teatud oluliste kehaosade mõõtmetest piinlikustundeta

Ulakad kaunitarid teavad, kuidas läheneda sellele piinlikule teemale nii, et ükski osapool ei füüsiliselt ega emotsionaalselt haiget ei saaks.

8. Seda sa tahad küll teada: meeste 10 seksisoovi

On asju, mida mehed voodis jumaldavad, kuid mida nad paluda ei söanda.

9. Miks inimesed kaotavad seksi vastu huvi?

Parimates pikaajalistes suhetes on olemas kindlustunne ja kaaslase tugi, aga üks vähemmeeldivamaid fakte on see, et mida kauem oma kallimaga koos oled olnud, seda suurem on tõenäosus, et su huvi seksi vastu hääbub.

10. Seitse asja, mida iga naine peaks “välja tõmbamise” meetodi kohta teadma

Beebipillid ajavad su hormoonid segi, kondoomiga seksimine tundub ebamugav ja mõte sellest, et mingi võõras ese, nagu näiteks spiraal, su vagiinasse pannakse, tekitab samuti hirmu? Mõistame sind, rasedusvastase vahendi valimine ei ole alati kõige kergem ülesanne. See on ka põhjus, miks vaatamata riskile, on paljud paarid valmis n-ö “välja tõmbamise” peale lootma.