Treeni tupelihased trimmi!

 (52)
Treeni tupelihased trimmi!
Scanpix

Suuremad ja paremad orgasmid — kes ei oskaks seda hinnata? Tupelihaste treenimine annab tihedamad, intensiivsemad ja pikaajalisemad orgasmid. Tugevad vaagnapõhja lihased annavad naisele suurema kontrolli ja tundlikkuse seksi ajal. Ka mees tunneb treeningu tulemust ja oskab seda hinnata, kui voodis oma lihastega mängides teda üllatad.

Trimmis vaagnapõhjalihased ei ole seotud ainult seksiga, vaid mängivad olulist rolli ka igapäevaelus. Nimelt on vaagnapõhja ülesandeks kindlustada siseorganite õige asetus.

Eriti oluline on pöörata tähelepanu neile lihastele just peale sünnitust. Aga nagu kõik lihased, lõtvuvad tupelihased ka lihtsalt ajaga ehk vananedes. Arstid soovitavad teha erinevaid harjutusi nii taastumiseks kui ka lihtsalt vormis hoidmiseks.

Elutempo on järjest kiirem ja paljudel naistel pole aega tupelihaste treenimiseks. Kuidas need olulised lihased siis tervena hoida?

Erinevad firmad pakuvad treeningkuule, mis mõeldud just naiste vaagnapõhja lihaste treenimiseks. Neid võib kasutada kodus koristades, teel tööle või isegi ilusal õhtupoolikul jooksma minnes. Need on efektiivsed ja diskreetsed. Võid kasutada neid tehes oma toimetusi ilma, et kellelgi sinu ümber oleks aimugi.

Boonusena paneb jooksmine ja tantsimine kuulide sisemuses asuva raskema keskme liikuma, mis tekitab kerge vibratsiooni, mis omakorda tähendab mõnutunnet sinu jaoks.

Seotud lood:

Seega, kui suvi lõpuks kätte jõuab ja on aeg seada sammud randa, siis on sul ideaalne aksessuaar, mida kanda oivaliste bikiinidega.

Allikas: Ulakas Kaunitar