Ulakas JUTUKONKURSS: Kirjuta meile oma selle suve kõige kuumemast seksiseiklusest — parimat ootab tõeliselt erutav auhind

 (16)
Ulakas JUTUKONKURSS: Kirjuta meile oma selle suve kõige kuumemast seksiseiklusest — parimat ootab tõeliselt erutav auhind
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Suvi on kuumade seikluste aeg. Veel ägedam, kui lisaks nende kogemisele saab neid ka teistega jagada. Naistekas koostöös Ulaka Kaunitariga lükkaski just sellel eesmärgil käima väikese jutukonkursi. Kirjuta meile ja võida selline auhind, millest sa pole osanud unistadagi!

Saada oma lugu naistekas@delfi.ee ja võid võita innovatiivse seksilelu Ulaka Kaunitari poest! Märksõnaks kirjuta kindlasti ULAKAS KAUNITAR. Parimad lood avaldame, loomulikult anonüümselt.

Auhinnavõitja valime välja nädala pärast, 16. augustil. Ära kõhkle, osale kindlasti!

Räägime ka auhinnast — millisest mänguasjast siis täpsemalt jutt käib?

Remoji ei ole lihtsalt vibraator, vaid äpiga juhitav lelu, mis võimaldab sul partneriga jagada naudinguid hoopis teisel tasandil. Neli uut mänguasja täiskasvanutele võtavad kontrolli sinu sekselu üle!

Kuna neid lelusid juhitakse äpiga, saab nende abil kogeda partneriga hoopis teistmoodi armastust. Lihtsalt kasuta Bluetoothi ja vali üks neljast lelust ning sul on võimalik koputada, müksata ja libistada üle ekraani, et tunda sügavaid naudinguid.

Vaata Remoji uusi lelusid lähemalt SIIT!

Tahad lähemalt vaadata? Aga palun, juba sel neljapäeval saad uute mänguasjadega tutvuda Ulaka kaunitari poes — vaata ürituse infot SIIT!