Uuringud kinnitavad: 50 protsenti inimestest oleks selle koduse ruumi nimel valmis seksist loobuma

 (3)
Uuringud kinnitavad: 50 protsenti inimestest oleks selle koduse ruumi nimel valmis seksist loobuma
Foto: Kinga Cichewicz/Unsplash

Kui oled nagu paljud teised naised, siis oled ka tõenäoliselt leidnud end sellisest olukorrast: esiteks, surud riideid sahtlisse, mis oli juba kümme hilpu tagasi liiga täis või teiseks, su kapp on riietest nii pungil, et sa ei suuda isegi riidepuid enam liigutada, et sealt midagi selga valida. Riietele ruumi leidmine on keeruline, rääkimata siis lauamängudest, triikrauast, puhastusvahenditest jne.

Kapid ja panipaigad on korterit või maja ostes väga hinnas ja nii viidigi ameeriklaste seas läbi uuring, et saada aru, kui väga nad lisa kapipinda ihaldavad, vahendab StyleCaster.

Pärast tuhande mehe ja naise küsitlemist selgus, et pea pooled neist on nõus loobuma seksist kuni kuueks kuuks loobuma, et saaksid vastu lisa kapipinda. Kui see tundub sinu jaoks võimatu, siis äkki oleksid nõus loobuma pooleks aastaks osast oma palgast nagu pea 20 protsenti küsitluses osalenutest?

Kui ka sina oled pidanud kunagi pikalt mõtlema, kuhu sa paned selle asja, mille sa just ostsid, siis ju sa mõistad neid küsitletuid. Küll aga, selle asemel, et mõelda, millest loobuda, võiksime ehk edaspidi mõelda hoopis sellele, kas me ikka peame nii palju raha riietele kulutama. Jah, tõenäoliselt mitte.