Väärarusaamad seksist, mida kõik armastusfilmid meile paratamatult tekitavad

 (9)
Väärarusaamad seksist, mida kõik armastusfilmid meile paratamatult tekitavad
Panthermedia, Scanpix

Ilmselt ketrad sa peas kõikvõimalikke stsenaariume, kuidas oma seksielu veelgi filmilikumaks muuta. Kes ei tahaks, et tema armatsemist saadaks ideaalne muusikaline taustamuusika, mis terve kogemuse veelgi nauditavamaks teeb? Küll aga ei maksa liiga hoogu minna. Paraku tekitavad pisarakiskujateks ristitud armastusfilmid meile seksi kohta päris palju valesid arusaamu.

1. Keegi ei pea enne seksimist maha dialoogi kondoomidest. Romantiliste komöödiate maailmas on turvaseks justkui miski, millest ei pea absoluutselt rääkima, sest see tekib iseenesest. Ära lase end petta.

2. Sa ei pea oma seksisoovist kallimaga rääkima. Filmid ju näitavad, et üks suudlus on täitsa piisav selleks, et koos voodisse hüpata?

3. Su meik ja juuksed näevad pärast voodimaratoni perfektsed välja. Jah, oleks see vaid nii..

4. Orgasmi saamine on ülimalt lihtne. See ei vaja mingit eelmängu, võtab kõigest paar minutit ja on müristamapanevalt võimas. Vähemalt filmides.

5. Orgasme saadakse alati koos. Sest see, et mees ja naine erinevatel aegadel seksi haripunkti jõuaksid on täiesti mõeldamatu.

6. Kui te koos partneriga koos magamistuppa kiirustate, siis põrkate te tee peal iga seina, tooli ja laua vastu. Te ju ei mäleta, kus kohas teie korteris asjad asuvad.

Seotud lood:

7. Laua pealt asjade maha lükkamine on maailma kõige parem kire ja iha näitaja. Sest purunenud kristallklaase ja mööda põrandat laiali olevaid asju ei pea keegi kunagi koristama!

8. Pooside vahetamine ei ole üldse kohmakas. Koerapoosist misjonäri? Pole probleemi, see on kõigest paari sujuva sekundi küsimus.

9. Te ärkate alati üles nii, et kõik intiimsed kehaosad on tekiga delikaatselt kaetud. Või siis tegelikult on su kallim kogu teki enda ümber kerinud ja sa üritad millegagi end kõigest väest varjata.

10. Vahekord on ainuke võimalus seksuaalseks kogemuseks. Suuseks ei tule kõne allagi.

11. Me kõik võtame riideid seljast nagu professionaalsed striptiisitarid. Ei mingit sukkadega jamamist või pükste ära tirimist! See kõik on ju ülimalt loomulik! Või siis mitte.

12. Teie kehad ei tekita kunagi mingeid piinlikke hääli. Just…

13. Su O-nägu on ülimalt seksikas. Isegi siis, kui sa oled orgasmist hullumas, näed sa ikka välja nagu Vogue’i kaanel poseeriv modell. Nii on.

14. Sul on alati parim pesu seljas. Ei mingeid puuvillaseid aluspükse, ainult pitspesu ja seksikad sukad!

15. Sa oled alati ideaalselt raseeritud. Ei mingeid karvatüükaid, ainult puhas plats!

16. Kui sa ei karju ennastunustavalt: “JAH! JAH! JAH!” siis on järelikult midagi väga valesti. Sest see on ju kohustuslik?

Allikas: Women’s Health Magazine