Vabandust, mehed, te ei tea tegelikult pooli asju: mehed ülehindavad oma seksiteadmisi ja naised ei ole rahul

 (15)
Vabandust, mehed, te ei tea tegelikult pooli asju: mehed ülehindavad oma seksiteadmisi ja naised ei ole rahul
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Suurem osa meestest on veendunud, et nad on väga osavad armastajad ning teavad seksist nii mõndagi. Tulge nüüd maa peale tagasi, armsad mehed, sest uuring tõestas, et ainult 49% naistest on teiega samal arvamusel.

Suurem osa meestest on veendunud, et nad on väga osavad armastajad ning suudavad oma partneritele pakkuda vapustavaid elamusi. Tegelikult nõustus sellega ainult 49% küsitlusele vastanud naistest. Naiste kogemus näitab, et meestel on veel üht-teist õppida enne, kui end seksijumalaiks pidada võivad.

Tõestuseks: ainult 50% meestest suutis tuvastada G-punkti asukoha ning 23% ei teadnud üldse, kus kliitor asuda võiks. Mõned mehed arvasid ka seda, et G-punkti asukoht on igal naisel erinev ja oli ka neid, kes ausalt üles tunnistasid, et tegelikult pole neil halli aimugi, kus naise mõnupunkt paikneda võiks.

33% vastanud meestest olid veendunud ka selles, et naiste erogeensed tsoonid on erinevates kohtades. Õnneks või kahjuks otsustasid paljud sellele küsimusele üldse vastamata jätta, sest nad ei osanud pildi peal näidata, kus erogeensed tsoonid olla võiks.

Õnneks ei ole kõik veel kadunud — 75% meestest oli valmis oma teadmisi täiendama ja naise keha paremini tundma õppima.

Küsitluse viis läbi erootikakaupade müüja Soft Paris.

Allikas: Daily Mail