Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Väidetavalt on just see tähemärk voodis kõige parem

 (57)
Kas oled nõus?
Väidetavalt on just see tähemärk voodis kõige parem
Foto: Pexels

Inimestel on kõiges selles, mis linade vahel hullamisse puutub, muidugi eriarvamus ja kõikide soovid on erinevad, aga millegipärast tundub, et on üks tähemärk, kes sobib voodis lausa kõigiga.

Selleks tähemärgiks on Kalad ja allika Cosmopolitan kohaselt on see just sellepärast nii, et Kalade tähemärgist inimesed ei kritiseeri mitte kedagi ja on alati avatud igasugustele "veidrustele", mida keegi voodis (või miks mitte kuskil mujal?) soovib katsetada. Nad ei mõtle iialgi, et mõni seksifantaasia oleks imelik, nad mõtlevad, kuidas seda saaks lahedalt ja kirglikult ellu viia.

Kalade sodiaagimärgist partner on alati väga avatud ja valmis kuulama ka sinu kõige sügavamaid ja piinlikumaid fantaasiaid. Ta ei mõista sind nende eest hukka, pigem räägib ta sulle hoopis sellest, mida tema proovida tahaks. Koos jõuate kindlasti lahendusele, mis sobib mõlemale imehästi.

Samuti on Kalad väga unistava olekuga ja oma unistustes hõljudes tuleb neile alati pähe häid mõtteid, mida nad ei karda kohe teostada. Rollimängud, erinevad mänguasjad, kinnisidumised, see kõik on nende jaoks tehtav. Kui sinul pole ideid, kuidas voodielu vürtsitada, siis ära muretse, Kaladel on. Ja kuidas veel!

Allikas: Cosmopolitan