Valentinipäeval võlu kallimat söögiga: need toidud panevad teid end tõeliselt seksikana tundma

 (7)
Fazeri Sünnipäev Soome saatkonnas
Foto: Tanel Meos

Valentinipäev on sel aastal pühapäeval. Suuremale osale tähendab see puhkepäeva ning võimalust oma kallimaga tõeliselt romantiliselt aega veeta. Selle asemel, et kuhugi rahvarohkesse restorani sööma minna, korraldage hoopis kodus üks seksikaid roogasid täis õhtu. Millised toidud ajavad vere korralikult keema?

Seitse afrodisiaakumit, mis toimivad alati!

Scanpix

Jah, me teame, mida tuleks süüa, et seksiisu tekitada või tõsta: šokolaad, austrid, kõrvitsaseemned ja küüslauk. Kuidas aga hoida oma seksielu särtsakana söögile rõhku panemata? Siin on selleks seitse võimalust!
Loe edasi...

Sinep keelele ja seksima ehk kolm kõige kummalisemat afrodisiaakumit!

Seotud lood:

Hapukapsas põske ja tegudele! Kas teadsid, et afrodisiaakumiteks pole vaid maasikad, šokolaad ja austrid, vaid ka mõned märksa igapäevasemad toiduained nagu sinep, hapukapsas ja isegi küüslauk?
Loe edasi...

Muusika ja vann – kaks olulist afrodisiaakumit

Scanpix

Muusika on üks võimsamaid armuvahendeid. Muusika on suuteline kutsuma esile kõige erinevamaid hingeseisundeid, alates kõige meeldivamatest kuni kõige häirivamate ja masendavamateni välja.
Loe edasi...

Söö ja erutu ehk snäkid, mis aitavad sul kiiremini hoogu minna!

Mõned toiduained annavad sulle hoobilt energiat, parandavad mälu ja aitavad säilitada kaalu. Meie pakume välja seksikad söögid, mis panevad su seksielu käima täistuuridel. Ampsa neid ja su libiido tõuseb.

Loe edasi...