Värske uuring kinnitab: naiste seksiisu on just selles vanuses kõige suurem

 (30)
Kas nõustud?
Värske uuring kinnitab: naiste seksiisu on just selles vanuses kõige suurem
Foto: Shutterstock

Kes oleks osanud arvata, et vaatamata sellele, et enamik meist uskus suureks kasvades, et 20ndad eluaastad on kõige imelisemad ja 30ndate teises pooles võiks juba vaikselt tantsukingad kappi ära peita, siis värskest uuringust selgus, et mida vanem sa oled, seda lõbusam elu sul on. Või vähemalt võib seda öelda sinu seksuaalelu kohta...

Nimelt selgus USA ülikoolide poolt läbi viidud uuringust, et 20ndate algus ei olegi su kõige vallatum aeg elus.

Veebis läbi viidud küsitluses osales 827 naist, kes jagati kolme gruppi: väga viljakad naised (vanuses 18-26 eluaastat), madala viljakusastmega naised vanuses 27-45 eluaastat) ja menopausi läbinud naised (46 eluaastat ja vanemad). Küsitluse põhjal selgus, et naistel vanusevahemikus 27-45 eluaastat oli kõige kõrgem libiido vaatamata nende väiksemale viljakusele ning neil oli ka rohkem seksuaalseid fantaasiaid, aktiivne sekselu ja nad olid suurema tõenäosusega valmis kasvõi suhet loomata vallaltlema.

"Avastasime, et naised ei hakka 30ndates meeleheitlikult lapse saamisest unistama ja usuvad hoopis, et neil peaks olema praegu seksuaalselt parim aeg elus," selgitas teadlane Judith Easton uuringu tulemusi.

Allikas: YourTango