Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Veider või pigem mitte? Naise orgasm lõppeb iga kord hüsteerilise naerupahvakuga

 (12)
Veider või pigem mitte? Naise orgasm lõppeb iga kord hüsteerilise naerupahvakuga
Foto: Shutterstock

37aastane naine on oma praeguse kallimaga peaaegu aasta koos olnud. Ta on esimene mees, kes suudab naise orgasmini viia, aga naise orgasm lõppeb talle üllatuslikult iga kord naerupahvakuga, mis on muutnud mehe väga ebakindlaks, vahendab The Guardian.

"Ma olen oma kallimaga koos olnud 10 kuud. Ta on imeline mees ja meie voodielu on lihtsalt üle mõistuse hea. Varem ma ei saanud aru, miks inimesed nii väga seksida tahavad, kuid nüüd ma mõistan.

Me oleme ka väga armunud ja tahame kogu aeg koos olla. Kuid nüüd on üks imelik asi hakanud meie vahele kiilu lööma. Mõned kuud tagasi sain ma voodis oma kallimaga orgasmi, ja samal hetkel, kui ma orgasmi sain, hakkasin ma kontrollimatult naerma. Ma ei saa aru, miks.

Ja nüüd juhtub see iga kord. Alati, kui me voodis vallatleme, viib ta mind tippu. Ja alati lõppeb see minu hüsteerilise naeruga. Ma ei suuda seda kontrollida. Ma ei naera ju tema üle...

Ta on öelnud, et mõistab, et ma ei saa seda kontrollida ja et ma ei tee seda ka meelega. Kuid ilmselgelt mõjub see talle. Tema ei ole juba pikalt orgasmi saanud, tal lihtsalt vajub ära. See on vist hirm selle ees, et ma hakkan naerma. See on juba murekoht, sest ma näen, et ta pigem väldib vallatustesse laskumist..."

Allikas: The Guardian