VIDEO | Uus sekslelu hullutab naisi! "Postiljon" kingib koduseinte vahel viibides vapustava orgasmi


VIDEO | Uus sekslelu hullutab naisi! "Postiljon" kingib koduseinte vahel viibides vapustava orgasmi
Foto: Kuvatõmmis Instagram

Otsid viisi, kuidas karantiinis viibimist natukenegi lõbusamaks muuta? Uus sekslelu nimega The Gyr8tor, mida naised hellitavalt hoopis "postiljoniks" kutsuvad võib olla just sulle, sest see toob orgasmi koju iga päev, vahendab The Sun.

Gyr8tor lubab pakkuda täiesti uudse seksuaalse kogemuse olenemata sellest, kas oled naine või mees ning mis veelgi parem: selleks ei kulu palju aega (väidavad toodet kasutanud inimesed).

Unikaalne segamist imiteeriv vibratsioon olevat midagi sellist, mida keegi veel varem kogenud ei ole ja seetõttu kinnitavad seda proovinud naised ja mehed, et lelu on igat sellele kulutatud senti väärt.

Näiteks andis üks naisterahvas, 29aastane Sophia sellele kümnest kümme punkti, kirjutades muuseas: “Gyr8tor on väga jõuline ja see “segamislaadne liigutus” viib sind järk-järgult orgasmile lähemale. Seda ei anna millegi varem kogetuga võrreldagi. Ma ütleksin, et see pani mu maailma liikuma ja samas ma ei märkaks, et see toimub, sest see vibraator viis mu taevasse tantsima. Alates hetkest, kui ma Gyr8tori avastasin, olen seda kasutanud iga päev ning see on palju usalduväärsem kui abikaasa või postiljon — see saab alati oma tööga hakkama.”

Vaata videost, millega täpsemalt tegemist on: