Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Viis aastat suhtes olnud kõrge libiidoga naine: mees ei ole minuga hullamisest üldse huvitatud

 (58)
Viis aastat suhtes olnud kõrge libiidoga naine: mees ei ole minuga hullamisest üldse huvitatud
Foto: Shutterstock

28aastane naine tõstatas teema, mis võib olla komistuskiviks paljudes suhetes, aga sellest ei räägita nii palju nagu vastupidisest variandist, ehk sellest, kui mehel on suurem seksiisu kui naisel, vahendab The Sun.

"Ma ei taha oma kallimat anuda, et ta minuga seksiks. See ei peaks üheski suhtes niimoodi olema. Pigem on alati probleem selles, et naine tahab liiga vähe, aga meie puhul on täpselt vastupidi. Minul on väga kõrge libiido ja suhte alguses ei olnud meil ühtegi seksiga seonduvat probleemi.

Aga viimasel ajal ei tunne mu mees seksi vastu üldse huvi. Isegi kui see vahel juhtub, ei ole vahekord nauditav ja ma tunnen, et see lõhub meie suhet. Minu jaoks on seks suhtes väga oluline aspekt. Ma armastan oma kallimat ja ma ei saa aru, miks ta järsku täielikult huvi kaotas. Meil ei olnud suurt tüli ega midagi, oleme alati omavahel hästi läbi saanud.

Hetkel on ka meil justkui näiliselt kõik korras, aga sisimas tunnen, nagu elaksin toakaaslasega, kellega saan lihtsalt läbi. Ma ei taha teda survestada endaga seksima, tahan lihtsalt üle kõige, et tal tuleks huvi tagasi..."

Allikas: The Sun