Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Voodiprobleemidel pole otsa ega äärt, aga need märgid kinnitavad, et sinu seksieluga on kõik korras

 (2)
Voodiprobleemidel pole otsa ega äärt, aga need märgid kinnitavad, et sinu seksieluga on kõik korras
Foto: Shutterstock

Küll ei ole naine sama suure seksiisuga nagu kallim, küll ei luba mõni mees voodis seksmänguasju kasutada… Voodielus esineb küllaga probleeme. Toome välja 9 märki, mis võivad olla kinnituseks, et sina koos oma elukaaslasega olete ühed vähestest, kelle voodielu on tipp-topp.

1. Sa masturbeerid regulaarselt ja mõnuga, isegi siis, kui sul on korrapärane seksielu.

2. Te olete mõlemad enam-vähem samal arvamusel, kui tihti võiks seksida.

3. Sa fantaseerid mõnikord voodis kellestki teisest, aga ei tunne sellepärast häbi, sest oled oma elukaaslases täiesti kindel.

4. Sa ei saa alati seksi ajal orgasmi, aga kallim on nõus enne või pärast vahekorda oma käed (või suu) külge panema ja nõustub, et teie mõlema rahuldus on oluline.

5. Sa ei tunne ennast alati ihaldatuna ja mõistad, et absoluutselt iga päev ei olegi mõeldud linade vahel hullamiseks ning see on täiesti normaalne.

6. Seks ei ole alati ääretult kirglik kogemus, aga seda enam hindate te mõlemad neid kordi, kui asi läks heas mõttes ikka väga käest ära.

7. Teile meeldivad erinevad poosid, aga kuna suhtes tuleb teha palju kompromisse, leiate te ka nende suhtes teile mõlemale sobivad lahendused.

8. Teie vahekord ei kesta alati väga kaua, aga te kumbki ei tunne ennast sellepärast halvasti.

Seotud lood:

9. Kui kallim ei suuda sind teinekord orgasmini viia, ei tunne ta end halvasti, kui otsustad ise peale seksi ennast tippu viia.

Allikas: Daily Mail