10 erinevat mehe tüüpi, kes rikuvad su elu ära

 (10)
10 erinevat mehe tüüpi, kes rikuvad su elu ära
Foto: Wallace Chuck/Pexels

Kui otsustad kellegagi abielluda, pead olema sada protsenti kindel, et tegemist on kellegagi, kellega sa soovid kogu elu koos olla. Vahel aga ei näita inimesed oma tõelist palet enne, kui on juba liiga hilja.

Härra Õigest võib kiiresti saada Härra Vale, kui sa ei oska panna tähele hoiatavaid märke ja nii võid ühel hetkel avastada, et sinu abikaasa ei soovigi sulle kõige paremat.

Need on kümme erinevat tüüpi meest, kellega kunagi abielluda ei tasu:

1. Mees, kes on ise väga ebakindel

Kuigi kerge armukadedus ei ole probleem ja võib suhtele hoopis kasuks tulla, siis mees, kes on väga ebakindel, ei ole kunagi hea idee. Mida ebakindlam inimene on, seda raskem on sul teha asju ilma temata. Tema ebakindlus jääb sind tagasi hoidma ning me lubame, et see hakkab sind järjest enam ja enam häirima.

2. Mees, kes raiskab su aega

Kui sa oled juba ammu aru saanud, et ta lihtsalt mängib sinuga, siis lõpeta see suhe kohe ja ära lase tal oma aega raisata. Sa elad vaid ühe korra ja kindlasti ei peaks sa seda tegema tema reeglite järgi. Kui ta ei ole valmis sulle pühenduma, ei vaja sa teda oma ellu.

3. Mees, kes teeb sind maha

Sa ei tohiks kunagi suhelda kellegagi, kes sind kogu aeg maha teeb ja tagasi hoiab. Kui ta ütleb sulle pidevalt halvasti ja tekitab sinus tunde, et sa pole piisavalt hea, peaksid selle suhte kohe lõpetama. Sa pole mänguasi ja väärid paremat.

Seotud lood:

4. Mees, kes hoolib ainult materiaalsetest asjadest

Sind ja su kallimat ei peaks defineerima asjad, mis teil olemas on või mida teil ei ole. Te ei pea olema rikkad või omama uhket kodu, sest materiaalsed asjad ei võrdu õnnega.

5. Mees, kes ei tea kunagi, millal on õige aeg lõpetada

Sa ei tohiks kunagi lasta kellelgi oma piire ületada ja kui oled koos mehega, kes teeb seda kogu aeg, ei ole see tervislik. Veel kord, sa ei ole mänguasi ja ta ei tohiks sind nii kohelda.

6. Mees, kes ei näita sulle, et sa oled oluline

Kui pead kogu aeg mõtlema, kas te ikka olete teineteisele sada protsenti pühendunud, on midagi väga valesti. Ta peaks sulle puust ja punaseks tegema, kui oluline sa talle oled. Kui ta ei hinda sind piisavalt, leia keegi, kes seda teeb.

7. Mees, kes kohtleb naist kui oma vara

Nii nagu me juba mitmel korral öelnud oleme: sa ei ole mänguasi. Mehed ei tohiks kunagi sind kohelda nii nagu sa kuuluksid ainult neile. Sa peaksid saama elada sellist elu nagu Sina tahad.

8. Mees, kes pole kunagi valmis sinuga lihtsalt olema ja tahab alati peol käia

Sina oled valmis temaga leivad ühte kappi panema, aga tema soovib elada oma poissmehe korteris ja pidevalt sõpradega peol käia? Sellise mehega ei tasu kohe kindlasti koos olla.

9. Mees, kes on isekas ega ava end sulle kunagi

Kui ta pole valmis sinuga jagama asju, mis talle olulised on ja mõtleb kogu aeg ainult iseendale, ei tohiks te kohe kindlasti abielluda. Mida avatum teie suhe on, seda parem.

10. Mees, kes ei tunnista kunagi, et ta eksis

Mida rohkem nad eksivad ja mida vähem nad on valmis seda tunnistama, seda suurem on probleem. Inimene peaks olema võimeline ütlema, et ta eksis, kui see päriselt nii ka oli.

Allikas: Awareness Act