39aastane naine Tinderi kogemusest: mees ikkagi on jahimees, kes soovib ise naist püüda. Vastupidi tehes ehmatab aktiivne naine mehe ära

 (41)
Avalda arvamust!
39aastane naine Tinderi kogemusest: mees ikkagi on jahimees, kes soovib ise naist püüda. Vastupidi tehes ehmatab aktiivne naine mehe ära
Foto: cottonbro/Pexels

Hiljuti avaldasime artikli, kus lugeja soovis teada, kas Eesti mees on kergesti solvuv ja selle küsimuse tekitas temas Tinderi kogemus. Kommentaarides avaldab 39aastane naine arvamust enda Tinderi kogemuse kohta ja paljastab muuhulgas ühe huvitava asjaolu, mida ta on kohtinguportaalis meeste ja naiste suhtluse puhul märganud.

“No minu Tinderi kogemus ütleb, et mees ikkagi on jahimees, kes soovib ise naist püüda. Kõik korrad (ja neid ikka on), kui mina naisena olen alustanud suhtlust teretamisega vms muul viisakal moel, ei ole sellest suhtlemisest suurt midagi edasi arenenud.

Mõnega isegi olen kokku saanud, kuid mees on suht ruttu huvi kaotanud. Ja ka mulle kui naisele on tegelikult võõras olla ise nn sebija rollis. See ei ole naistele väga omane energia, arvan mina. Või siis on see käitumismallide asi vastastikune — Eesti naine ei ole harjunud esimesena kirjutama ja meest taga ajama (hirmust, et on liiga pealetükkiv) ja Eesti mees ei ole harjunud, kui naine nii teeb ja siis ehmatab sellest aktiivsest naisest ja ongi jälle jokk.

Võib-olla välismaal naised teistsugused, ei tea. Ise ütlen, et välismaal Tinderit kasutades ei ole pidanud ise vestlust alustama, alati on alustanud suhtlust mehed.”