Arutleme: kas tasub luua suhe mehega, kes kohe ausalt ütleb, et mitmed su omadused häirivad teda?

 (39)
Arutleme: kas tasub luua suhe mehega, kes kohe ausalt ütleb, et mitmed su omadused häirivad teda?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Viimasel ajal on nii Naisteka foorumis kui ka teistes foorumites kerkinud üles palju teemasid, et kas suhet tasub alustada inimesega, kelle juures miski häirib või kes on ise sinu mõningatest isikuomadustest ja/või välimuse aspektidest varjamatult häiritud.

Selge, et ideaalseid inimesi pole olemas, aga veider on ka see, kui inimene teise inimesega vaevu tutvununa tollele otse näkku ütleb, et teda häirib üks või teine asi selle inimese juures... Samas ausus on ju oluline ja äkki tulebki kohe sotid selgeks teha?

Toome näitena ühe postituse Naisteka Foorumist:

Mia, 34:

Kohtasin väga sümpaatset meest, ta hakkas mulle praktiliselt kohe meeldima. Harva juhtub, et mulle mõne inimese juures nii paljud asjad meeldivad. Olin nii rõõmus ja vaimustuses, kuni ta hakkas mulle asju üles lugema, mis talle minu juures häirivad on. Nii mu välimuse kui kõige muu osas. Kuulasin teda nagu kuu pealt kukkunud. Mõtlesin, et olgu peale ja soovisin talle mõttes kõike head edaspidiseks. Kuid ta tahab ikka edasi suhelda. Olen talle nii palju kordi ära öelnud, aga ta ikka otsib ühendust. Kuidas seletada sellist olukorda? Mehed ju ikka valivad naise, kes neile meeldib.

Mida teie arvate: kas tasub suhelda ja suhe luua inimesega, kes otse välja ütleb, mis talle sinu juures ei meeldi?