Huvitav põhjus, miks peaks väga kirgliku mehega suheldes ettevaatlik olema

 (67)
Lugeja arvamus!
Huvitav põhjus, miks peaks väga kirgliku mehega suheldes ettevaatlik olema
Foto: Shutterstock

Hiljuti avaldatud artiklis selgus, et on üks asi, mida mehed ihkavad paarisuhtes rohkem kui seksi ja selleks on armastus, hellus ning hoolivus. Kommentaarides võttis sõna lugeja, kelle meelest ainult 50 protsenti meestest on võimelised armastama üht naist, teised kõik peavad armukesi.

“50 protsenti meestest on armukesed kuni lipp lehvib. Need on foobia/ärevushäirega mehed — kardavad pühenduda ühele. Kui suhe hakkab jõudama nii kaugele, et abielu hakkab ähvardama siis nad tõmbuvad tagasi ja kui naine neile ruumi ei jäta siis nad petavad. Teiseks hakkavad nad naist solvama ja alandama just siis , kui see hoog peale tuleb — selline tegevus annab jälle võimaluse eemaldumiseks (Naised, olete ju kogenud, et mees lambist hakkab imelikult, täiesti ebaloogiliselt käituma).

Sellise mehega elades peavad naised arvestama sellega, et sellest punktist mees edasi ei suuda kunagi minna oma foobia pärast. Need on mehed, kes ei suuda armastada. Nad elavad ainult armumise faasis, järgmisse sügava armastuse ja rahu faasi nad ei ole suutelised minema. Sellise mehe tunned ära selle järgi, et alguses on suhe ülikirglik — suhe kestab umbes aasta. Pärast seda algab petmine ja kestab kuni mehel lipp lehvib. See on nii. Õnneks ülejäänud 50 protsenti meestest on võimelised armastama.”

Lugejad, mis te arvate, kas olukord on tõesti nii hull, et lausa pooled mehed petavad?