Inga Allik vanusevahest Toomas Lungega: number eriti ei maksa

 (58)
Inga Allik vanusevahest Toomas Lungega: number eriti ei maksa
Kanal 2

Seriaalis "Pilvede all" peaosalist Piretit mängiv näitlejanna Inga Allik (29) elab tavaelus koos muusik Toomas Lungega. Toomases on Inga leidnud ideaalmehe.

Inga räägib ajakirjale Naised, et ei ole enda kõrvale kedagi valinud vanuse, usuline kuuluvuse või teab milliste eelistuste järgi.

"Muidugi ma teadsin varem täpselt, milline mees mul olema hakkab. Ta peab olema pikka kasvu, tõmmu ja roheliste silmadega, selline sportlik ja tark mees," naerab Inga. "Siis, kujutad sa ette, tuleb ühel hetkel supsti! hoopis teistsugune mees ja sa saad aru, et see, mida sa ideaalmehelt soovisid, on kõik selle mehe sees. Sind ei huvita partneri väljanägemine, sest ühel hetkel ta ongi tõmmu, roheliste silmadega, tark ja hea."

Inga selgitab: "Elus ei ole tegelikult nii, et paned paika kindlad parameetrid ja nende alusel tulebki unistuste prints."

Elukaaslase juures võlus Ingat siirus, ausus ja lihtsus. Suurt numbrit ei tee naine ka keskmisest suuremast vanusevahest: "Ma ei tea, ma arvan, et tänapäeva ühiskonnas elatakse igatpidi koos, on neid naisi, kellel on vanemad mehed, ja neid, kellel on nooremad mehed, siin enam see number eriti ei maksa."