Ja nii leiad sa armastuse

 (36)
airport55
Foto: Andres Putting

Ilus, rikas, sportlik, pikk, hooliv... „Tõepoolest, kui te peate seda tõesti saavutatavaks, siis asuge otsingutele, kuid mõelge enne läbi, kui paljud teie tuttavatest vastavad teie nõudmistele? Minu eelmine partner oli kiilakas. Kuid ma poleks elu sees valinud kiilaka mehe fotot,” ütleb Isabel.

Kas Unistuste Printsi leidmine ei osutunud niivõrd lihtsaks, nagu arvasite? Raamatu "Mehed" autor Isabel Losada Feltrinelli võib aga jagada praktilisi nõuandeid, kuidas otsingud lihtsamaks muuta ja, mis veelgi parem, ka vilja kandvamaks.

Ära ole liiga nõudlik!

Mõnikord oleme liiga nõudlikud meeste suhtes, samas teame suurepäraselt, et me pole ise ideaalsed. Seepärast ei tasu muuta noormehe elu põrguks, kui tema triiksärgi värv ei sobi pükste värviga.

Võimalusel väldi naiste seltskonda!

"Kui te veedate oma vaba aega kohtades, kus 90% viibijatest on naised, siis vaevalt et te tutvute seal oma unistuste mehega. Lihtsalt hoiduge naistest eemale, vähemalt mõneks ajaks. Tantsukool, teater, seminarid, raamatuklubi, võimlemistrenn, tantrakursused... Kõigi nende kohtade östrogeeni tase on 100 %!" kirjutab Losada, pakkudes välja 10 parimat kohta, kus võib kohata huvitavaid ja perspektiivseid mehi.

Kõigepealt minge kursustele. Arvatavasti on tõenäosus leida oma teine pool modernse tantsu kursustel üsnagi tagasihoidlik, kuid minnes mõningatele loengutele, veinidegustatsioonidele ning teistele kursustele, kus domineerivad mehed, rääkimata sellistest spordialadest, nagu sukeldumine ja purjesport, võib tutvuda nii mõnegi perspektiivse meessugupoole esindajaga.

Tarbi internetti väikestes kogustes!

"Ärge kulutage aega internetis tutvumisele – seal leiate ainult mehi, kellel on madal enesehinnang või kes otsivad üheöösuhteid. Sisestades otsingusse omadustena mittesuitsetaja ja oma linna, vastab süsteem kahtlemata, et antud kriteeriumidele vastavaid mehi ei leitud," väidab Losada. "Internet töötab üksnes siis, kui olete noorem kui 30 ning tahate saada võimalikult palju naudingut isikliku aja raiskamisest. Samas on üheks eeliseks kohustuste puudumine."

Kuigi Isabel on internetis tutvumise suhtes väga kriitiline, on nii mõnigi leidnud oma teise poole just tutvumisportaalide kaudu. Samas on see ilmselt igaühe enda valik, kust hakata otsima oma armastust.

Külasta nö juhuslikke seltskondi!

"Sellistel üritustel on väga suur tõenäosus pettuda nii naistel kui ka meestel," kirjutab Isabel.
"Keskmine vanus võib olla liiga kõrge või vastupidi – reaalne vanus ei pruugi netis olevale vastata. Hoopis suuremaks probleemiks võib olla see, et teid võidakse pidada "meeleheite ohvriks". Kuid kuna keegi teid seal ei tea, siis miks mitte külastada sellist üritust."

Pööra tähelepanu mootorratturitele!

Mootorratturite ööklubid on täiesti iseseisev meestemaailm. Kuid olge ettevaatlik: "Mootorratturid on veider ja imelik omaette rass. Näiteks on enamik neist inetud, ülekaalulised ning üle 50-aastased,” hoiatab Losada.

See-eest on autokool suurepärane tutvumiskoht. Seal võib kohata intelligentseid noormehi, kes alles alustavad oma sõidutundidega, ja ka keskealisi mehi.

Tegele spordiga!

"Kui tahate saada õnnelikuks ning otsite aktiivset meest, siis pidage meeles, et kõik spordialad jagunevad kaheks: nendeks, millest teie saate osa võtta, ning sellisteks, mis teile ei sobi," ütleb Losada.
"Jalgpall on ilmselt teise grupi halvim näide. Ma soovitan kõigile sukeldumist, sest see on konkurentsivaba spordiala. See on puhtalt meestesport, mis aga sobib ka naistele."

Allikas: kirss.net