Kas luua pere mehega, kellega voodis ei klapi?

 (89)
Kas luua pere mehega, kellega voodis ei klapi?
Scanpix

Tutvusin kevadel mehega, kellega tundus, et on palju ühist, veetsime mõnda aega koos ja saime aru, et sobime väga hästi. Kuna oleme mõlemad vallalised (30ndates) ja soov on luua tõsine perekond laste ja muu sellisega, otsustasime proovida kooselu ja nüüdseks oleme koos elanud paar kuud, kirjutab lugeja Naisteka foorumis.

Kuigi me saame ideaalselt läbi (mees hoiab ja imetleb mind), on mul viimasel ajal tekkinud kahtlused, et mul ei ole tema vastu piisavalt seda õiget tunnet voodis, st õiget keemiat (mehel on kõik hästi sellega). Tean, et iga mehega ei teki sellist sobivust voodis, kõik mehed ja naised ju ei sobi.. kogemusi mul on ja need ongi mind vist ära rikkunud, tahan seda kõige paremat. Otsin endale hetkel suhet mitte superseksi järgi, vaid pere loomise eesmärgil ja samas ei taha kuidagi leppida kehvema seksiga.

Suhe on alles alguses ja kõik peaks särisema. Elu on näidanud, et seda tunnet ei võlu kuidagi ise välja, see kas on või ei ole. Ilmselt ma ei saanud alguses päris aru või siis mõtlesin, et aja jooksul tunne muutub paremaks, harjun jms.

Miks sellised praktilised kaalutlused? Selles on süüdi ka hiljutised kogemused, kui sain aru, et ainult viimase peal keemiaga ei tee samuti elus  suurt ära (kui meesterahvas on töötu näiteks pikka aega, ega ärata usaldust, et temaga peret luua). Kuna olen 33aastane ja lapsi veel ei ole, siis on mul palju, mille üle kaaluda.

Olen hakanud kahtlema, kas see kõik ikka on õige. Samas pole veel midagi ette võtnud. Üritan mõelda viis korda, enne kui midagi lõplikku otsustan. Kas on kedagi, kellel algas suhe analoogselt ja tunded on aja jooksul kasvanud? See tundub ainsa lootusena, sest aseksuaalseks ennast ei pea, et suudaks niimoodi kaua elada.

Soovid leida uusi sõpru? Kohata oma elu armastust? Vaata Delfi Date`i!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.