Kas tead, mida ütleb teie suhte kohta see, kuidas sa oma armsamalt käest kinni hoiad?

 (2)
Kas tead, mida ütleb teie suhte kohta see, kuidas sa oma armsamalt käest kinni hoiad?
Foto: Gift Habeshaw/Unsplash

Inimene ihkab füüsilist lähedust ja see kõik algab käte hoidmisest. See lihtne tegevus loob sideme kahe inimese vahel, moodustab usaldust, turvalisust, lähedust, mugavust ja armastust. Aga paljud meist jätavad tähelepanuta, kui palju võib see väike žest suhte kohta öelda.

1. Alla poole suunatud peopesad

Selliselt käest kinni hoidmine näitab, et teie suhe põhineb kiindumusel, mitte kirel. Lisaks, see kelle käe peopesa on suunaga alla poole, on teie suhtes tugevam isiksus ning just tema algatab ja otsustab paljusid asju teie suhtes.

2. Teise käe survestamine

Teise inimese käest abi võtmine tähendab enamasti seda, et liigute teie suhte tõsisemasse faasi. Aga sageli näitab see ka seda, et soovite oma partnerit endale hoida ja sõltute temast palju.

3. Lukustatud sõrmed

Põimuvate sõrmedega paarid jagavad lähedust ja kirge nin neil on omavahel tugev side. Oluline on oma partneri kätt kindlas haardes hoida. Kui ühel partneril on haare lõtv, on see pisut murettekitav.

4. Ühe sõrme hoidmine

Need paarid, kes austavad üksteise privaatsust, aga seavad esikohale individuaalse iseseisvuse, hoiavad kätt just selliselt. Lisaks võib see viidata sellele, et nad ei hooli enam teineteisest nii väga ja liiguvad tagasi sõpruse faasi.

Loe edasi Koduhaldja blogist.