Kehakeel ei valeta! Käitumismustrid, mis näitavad, et sa meeldid mehele

 (6)
Kehakeel ei valeta! Käitumismustrid, mis näitavad, et sa meeldid mehele
Foto on illustreerivUnsplash.com

Tahad teada, kas sa meeldid enda silmarõõmule? Nii uskumatu kui see ka ei tunduks, aga sa ei pea seda talt otsesõnu küsima. Piisab, kui jälgid ta kehakeelt. Toome ära levinumad võtted, millega mehed su sümpaatiat üritavad võita.

Ta silub enda juukseid
Seda tehes üritab mees end enesekindlamaks muuta. Kui näeme kedagi sümpaatset, üritame kas või alateadlikult end kuidagi paremini esitleda.

Ta asetab käed enda piha lähedale
Kui su silmarõõm üritab enda puusi rõhutada, pannes näiteks käed taskusse, tahab ta saata signaali enda mehisusest ja jõulisusest.

Tal suundab keha su poole
Seltskonnas viibides oleme avatud inimese suunas, kes meile enim meeldib. Seega jälgi meest! Kui ta on n-ö avatud poosis, näitab see, et soovib sinuga vestlusesse laskuda ja teised ei paku talle mingit huvi.

Ta räägib elavalt
Olgu, seni on olnud ruumis kuulda vaid vaikset pobisemist. Kui sa aga tuppa astud ja su silmarõõm sind märkab, muutub ta hääl hetkega valjemaks. Ilmselgelt tahab ta sulle enda mõtete ja naljadega muljet avaldada.

Ta kopeerib su poosi
Kui inimesele keegi meeldib, peegeldab ta selle käitumist. Ütleme, et sa paned jala üle põlve ja just samal hetkel teeb seda ka tema.

Seotud lood:

Ta on rõõmus
Tead ju isegi, et elavned silmarõõmu nähes. Miks peaks meestel teisiti olema? Kui kohtutte, ilmub ta näole naeratus ja mine tea, ehk palgeile isegi puna.

Allikas: Bright Side