Kui naine on mehest huvitatud, paistab see kindlasti välja! Pane tähele neid märke

 (12)
Kui naine on mehest huvitatud, paistab see kindlasti välja! Pane tähele neid märke
Foto: Kinga Cichewicz/Unsplash

Mehed murravad tihti pead selle üle, kas naine, kellega nad kohtamas käivad, on ikka päriselt temast huvitatud. Need märgid näitavad, et ta kindlasti on ja kohtingutest võib päriselt ka asja saada.

1. Ta flirdib sinuga, plaksutab oma ripsmeid, vaatab sulle sügavalt silma ja jäljendab vahepeal sinu kehakeelt. Ta on täielikult sinu lummuses ja seda on kaugele näha.

2. Ta näeb vaeva ja teeb pidevalt oma plaane ümber, et sinuga võimalikult palju kvaliteetaega koos veeta.

3. Ta punastab ja vaatab eemale, kui te olete koos ja sa teed talle armsa komplimendi.

4. Ta küsib sult pidevalt erinevaid küsimusi ja näitab üles oma sügavamat huvi sinu ja su mõtete vastu.

5. Ta on sinu läheduses kergelt närvis ja ärevil, ning kardab kogu hingest midagi valesti öelda, mistõttu ta puterdab vahel rääkides.

6. Ta on väga enesekindel oma välimuse suhtes ja näeb arvatavasti iga päev tundide viisi vaeva, et sulle muljet avaldada.

7. Kui te väljas käite, näeb ta välja nagu tõeline printsess. Ta on üles otsinud oma parimad riided, et sinu silmis ideaalne välja näha.

8. Ta jälgib alati hoolega, kuidas sa talle vastad. Tal on vaja olla kindel, et sina oled temast sama palju huvitatud, nagu tema sinust.

9. Kui teie vahel on tõesti suur keemia, tundub see sundimatu ja teie vaheline side on vaieldamatu. Seda on kaugele paista.

Seotud lood:

10. Ta ootab ja loodab kogu aeg, et sa teda kuskile välja kutsuksid. Kui ta tahab olla rohkemat kui sõber, teeb ta kõik selleks, et ka sina armuksid.

Allikas: YourTango