Kurb, aga tõsi: ohumärgid, mis kinnitavad, et teie ei peaks küll koos elama

 (9)
Kurb, aga tõsi: ohumärgid, mis kinnitavad, et teie ei peaks küll koos elama
Foto: Dylan Ferreira/Unsplash

Kõik algused on ilusad. Alles hiljem selgub, millise inimesega sul tegelikult tegemist on. Need on neli märki, mis näitavad, et sa elad koos vale inimesega.

Sa oled väsinud

Enne olid sa temast vaimustuses. Sa mõtlesid tema peale kogu aeg. Unistasid temast. Tahtsid temaga kogu aeg koos olla. Igatsesid tema puudutuste järele. Nüüd, kus te koos olete, oled sa temast väsinud. Ja sa ei taha enam üldse temaga koos olla. Tõenäoliselt oli teie vahel ainult mööduv kirehoog, sest kui ta oleks sinu tõeline armastus, ei tunneks sa end praegu nii.

Te vaidlete ja tülitsete kogu aeg

Kui kogu selle aja jooksul, mis te koos veedate, te ainult tülitsete ja vaidlete mõttetute asjade pärast, siis ei ole te teineteise jaoks loodud. Armastus ei ole alati lihtne ja kõikide paaride vahel tuleb erimeelsusi ja vaidlusi ette. Aga häid hetki peaks olema siiski rohkem kui halbu. Ja sa ei peaks olema kogu aeg õnnetu.

Ta ei meeldi sulle

Sisemine ilu on muidugi kõige tähtsam, palju olulisem kui välimus. Aga sa ei saa olla koos kellegagi, kes sulle vastumeelne tundub. Ja see on ka ebaõiglane selle inimese suhtes, kellega sa koos oled ja kes tõenäoliselt sind armastab.

Sa unistad muust

Seotud lood:

Kui sa oled armunud valesse inimesesse, siis tõenäoliselt oma südamepõhjas unistad sa hoopis teistsugusest elust ja võib-olla ka kellestki teisest. Kui sul pole oma kaaslasega samu tulevikuplaane, siis ilmselt ei ole te teineteise jaoks loodud.

Allikas: Kodused Lood