Kurb küll, aga nende märkide ilmnemisel on õige aeg oma asjad pakkida ja suhtest lahkuda

 (26)
Kurb küll, aga nende märkide ilmnemisel on õige aeg oma asjad pakkida ja suhtest lahkuda
Foto: Shutterstock

Kõik suhted ei ole mõeldud kestma ja ammu on möödas aeg, kus eeldati, et ikka peaks ühe inimese kõrval surmani kannatama, sest lahkuminek ei ole mõeldav. Seega, kui tunned ennast ära järgmistes märkides, siis mõtle hoolega järele — kas see suhe on ikka sinu jaoks õige?

Minge lahku kui…

 1. Sa ei tunne ennast suhtes olles oma kallima prioriteedina, vaid oled juba pikalt tundnud ennast täiesti kõrvalejäetuna.
 2. Mõtle ühisest tulevikust või abielust tekitab sinus külmavärinaid, ehk sa ei kujuta ette, et peaksid selle inimese kõrval ka vanaduses olema.
 3. Sa mõtled pidevalt seksimisele teiste inimestega ja ära aja seda segamini väikese fantaasiaga, mis meil kõigil vahel on.
 4. Sa tunned, et partner on väga klammerduv ja kui te sellest räägite, eitab ta kõike.
 5. Tunned, et te olete oma eludega tegelikult täiesti erinevates kohtades ega saa kuidagi samale lainele.
 6. Sa arvad, et sul ei ole suhtes enam arenemisvõimalust ja sa oled sinna täiesti kinni jäänud.
 7. Sa tahad meelega tüli üles kiskuda, et suhtes oleks vähegi põnevam või rohkem särtsu, sest sa oled kõigest, kaasa arvatud oma partnerist, tüdinenud.
 8. Sa ei taha oma kallimaga olla enam intiimne ja seks on sinu jaoks ennast täiesti ammendanud. Sa ei taha enam isegi üritada.
 9. Sa veedad pigem aega koos oma pere ja sõpradega, mitte kallimaga. Sa lausa ärritud, kui ka tema tahab nendega aega veeta, sest sul tekib tunne, et ta rikub sinu vaba aega oma olemasoluga.
 10. Te olete viimasel ajal tohutult palju tülitsenud ja tülid ei näi vaibuvat.
 11. Sa oled lootnud aastaid, et sinu partner muutub, kuid tegelikult oleks aeg aru saada, et me ei saa lihtsalt oodata kellegi muutumist.

Allikas: Cosmopolitan