Kurb naine: kas ausaid suhteid polegi enam olemas?

 (53)
Kurb naine: kas ausaid suhteid polegi enam olemas?
Pilt on illustreerivFreeImages/Adriana Herbut

Naisteka foorumis on postitus naiselt, kes pärast saatuse tahtel üksikuks jäämist on üritanud internetist kaaslast leida, aga tohutult pettunud.

Saatuse tahtel üksikuks jäänuna otsustasin omale interneti vahendusel kaaslast otsima hakata, mugav ju?

Tekkis päris mitu huvipakkuvat meesterahvast, esmapilgul soliidsed, viisakad, lugupidavad. Esmakohtumiste läbivaks jututeemaks olid enamasti alati halvad ja hoolimatud eksnaised, kes nõudsid mehelt vaid raha jm eluhüvesid, tahtmata ise midagi vastu pakkuda. Teisel kohtingul on tulnud jutuks juba ühised lapsed ja nn “mõrrast eksnaise” töölt koju toomise kohustus, kolmandal kohtingul aga teatab mees tagasihoidlikult, et peab(kuigi ei taha!) oma “eks-nõiamooriga” soojamaareisile või terveks nädalaks suvilasse sõitma… Selle peale soovin mina omalt poolt mehele kõike kaunist edasiseks kooseluks ja soovitan mehel suhteotsinguid jätkata. Mina ei soovi teadlikult hakata ühegi truudusetu abielumehe petuskeemi ripatsiks.

Mis toimub? Kas ausaid ja lojaalseid suhteid polegi siis enam olemas? Miks mees otsib suhteid vaid selleks, et naistele haiget teha? Mees, kas sa arvad, et üksnes füüsiline vägivald on valus? Miks alandad oma seaduslikku abikaasat, oma laste ema? Milles on süüdi keegi tundmatu naine, keda soovid lihtsalt rajalt korraks maha võtta ja ära kasutada? Kas “õnne valem” mõningate meeste jaoks ongi nii valelik ja räpane?

Seotud lood:

Kas ka teistel naistel on analoogseid kogemusi või ümbritseb vaid mind truudusetute “tropimagnetite” aura?

Allikas: Naisteka foorum