Kuum suveseiklus: see, mis juhtus oli vapustav ja ei lähe kunagi meelest

 (4)
Kuum suveseiklus: see, mis juhtus oli vapustav ja ei lähe kunagi meelest
Foto: Panthermedia, Scanpix

Minu ja mu poisi vägagi kuum seiklus toimus sel suvel Hiiumaal. Oleme mõlemad täisealised. Me käisime klassiga lõpuekskursioonil Hiiumaal ning ütleme nii, et terve õhtu napsutades klassikaaslaste seltsis tundsime mõlemad ennast päris vallatutena. See, et me teiste seltskonnas järsku erutume, pole tavaline asi, piisab ainult mõnest pilgust ja me saame aru, mida kumbki meist tahab.

Lõpuks otsustasime siis minna kohta otsima, kus me saaksime rahulikult kahekesi olla. Kuna tüdrukute ja poiste majad olid eraldi, siis me üksteise tuppa minna ei saanud.

Olime nii üles köetud, et olime nõus minema ükskõik kuhu, aga pidevalt tahtis keegi meiega kaasa tulla, kui ütlesime, et vaatame natukene ümbruses ringi. Lõpuks kui saime klassikaaslased maha raputatud, hakkasime kohta otsima, kuhu minna. Maa oli kergelt niiske ja väga ei tahtnud kuskile metsa alla pikali visata. Leidsime siis ühe eraldatud maja, kus ei puudunud ka veranda. Asusime aeglaselt asja kallale ja see, mis juhtus oli vapustav ja ei lähe kunagi meelest. Need puudutused ja ohked... Kui olime asjatamise lõpetanud, avastasime, et majas põles ka tuli. See tundus olevat mingi köögi või vannitoa tuli, aga me ei pannud seda enne tähelegi. Ehmatusest panime riided selga ja panime sealt minema, aga kahjuks jäi kasutatud kondoom koos pakiga verandale. See tuli alles järgmisel hommikul meelde, aga maja juurde tagasi minna enam ei julgenud. Me ei taha teadagi, kas majaomanik nägi meid või mitte ja mida ta mõtles, kui selle kondoomi leidis...

Kirjuta oma suveseiklusest noortehaal@delfi.ee!