Kuus asja, mida iga naine peab oma mehe heaks tegema

 (14)
Kuus asja, mida iga naine peab oma mehe heaks tegema
Photo by Joanna Nix on Unsplash

Meestele meeldib:

1. Naine, kes kiidab oma kaaslast

Ei ole ainult naised need, kellele meeldib, kui neile komplimente tehakse ja neid kiidetakse. Isegi, kui mees kiitust just lunima ei hakka, on tal alati hea meel, kui tema kaaslanna võtab vaevaks tema tööd ja pingutusi kiita. Ka mees tahab tunda, et naine tema oskuste ja tulemustega rahul on. Tema kiitmine tugevdab mehe enesehinnangut ja annab talle jõudu veelgi rohkem pingutada oma armsama heaks.

2. Naine, kes keskendub mehele, kui too räägib midagi

Tähelepanelik kuulamine on mehe silmis märk austusest ja armastusest. Et mitte oma naist niisama muretsema panna ei ole meestel tavaks oma probleemidest rääkida. Aga kui koguneb liiga palju negatiivseid mõtteid ja nad sellest rääkida otsustavad, siis oleks hea ka seda kuulata, tähelepanelikult. Ja mitte nende üle kohut mõista, vaid leppida kõigega armastusega. See tõstab nende enesehinnangut.

3. Naine, kes silitab ta kukalt ja pead

Meeste jaoks on selline silitus märk armastusest ja tunnetest. Muuseas kukla silitamine paneb organismi tootma õnnehormooni oksütotsiini. Seega tunneb mees end armastatuna ja ihaldatuna oma kaaslase poolt.

4. Naine, kes väljendab oma armastust isegi siis, kui nad ei ole üksi

Seotud lood:

Mehed tunnevad tihti kohmetust, kui neid suudelda või nende põske teiste ees silitada. Aga tegelikult kõik need väikesed žestid panevad nende südame kiiremini tuksuma. Teiste ees armastuse väljanäitamine tõestab mehele, et sa tema üle uhke oled ja et sa ei häbene seda. See tunne tõstab ta ego ja aitab tal vastu astuda kõikidele väljakutsetele.

5. Naine, kes helistab või kirjutab oma partnerile isegi siis, kui ta on hõivatud

Kui su kaaslane teab, et sa oled väga hõivatud ja sa ikkagi leiad aega, et talle päeva jooksul helistada. Kasvõi selleks, et küsida, kuidas sul läheb. See on talle väga oluline. Ta tunneb end väärtustatuna, armastatuna ja eelistatuna ja näeb, et sa teed kõik endast oleneva, et näidata kui palju sa temast hoolid.

6. Naine, kes toetab oma pea mehe rinnale

Kui sa toetad pea mehe rinnale, näitab see talle, et sa vajad, et keegi sind toetaks ja rahustaks. Sa vajad turvatunnet. See liigutus toob temas esile kaitsva poole ja ta teeb kõik endast oleneva, et sind panna end tundma kaitstuna ja hoituna.

Allikas: Kodused Lood